bieszczady jakie wojewodztwo

Historia Classic Volkswagen Samochody

Efekt że klasyczny Volkswagen wywarł na Amerykanów, jak wielu ludzi na całym świecie jest wyjątkowa. Niewiele innych modeli samochodów może się równać stan samochodu pod kątem jego poparcie wśród zwykłych ludzi. Volkswagen jest znany jako "samochodu ludowego" w języku niemieckim. Pomimo wielu okrucieństw popełnionych przez Adolfa Hitlera, ludzie na całym świecie powinni dać mu kredyt dokonywania produkcję Volkswagena możliwe. Na początku 1930 roku, wielu obywateli niemieckich nie byli w stanie pozwolić sobie na zakup samochodów nie mówiąc już o realizacji ich podstawowych potrzeb. Większość pojazdów były zbyt drogie i zostały uznane za luksusowe.

Adolf Hitler chciał być popularny wśród mieszkańców Niemiec a więc przeznaczonych do samochodów, które byłyby przystępne dla większości Niemców. Decyzja Hitlera mieć samochód wykonany nie była oparta wyłącznie na zasadach innowacji. Zamiast tego chce ustanowić siebie jako lidera politycznego poprzez uzyskanie wsparcia ze strony większości Niemców, przede wszystkim, którzy nie mogli sobie pozwolić na zakup drogich modeli samochodów. Aby to osiągnąć, w 1933 roku, Hitler zwrócił się do inżyniera Ferdynanda Porsche, który był znany ze swojego ogromnego doświadczenia i umiejętności w zakresie inżynierii. Hitler wezwał Porsche i nakazał mu, aby samochód, który mógłby zostać udostępniony dla zwykłych obywateli.

Hitler dał wytyczne Porsche co samochód powinien wyglądać. Niektóre z tych wytycznych obejmowały zdolność pojazdu. Musiała być w stanie pomieścić cztery osoby, a także posiada silnik, który byłby w stanie długo. Proponowany samochód był również małe i chłodzony powietrzem i być dostępne dla osób znajdujących się w niskiej cenie. Początkowo koszt proponowanych pojazdu wykonane Porsche niechętnie przystąpić do przygotowywania planów samochód.

Wpis zawdzięczamy