bieszczady lesniczowka do wynajecia

grube i nadęty twarze w drzwiach mają odpowiedników w kraju i na całym świecie ponad. Wiele świnie tu mieszkają. Czy oni kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego ich mistrzami chodzić w pozycji wyprostowanej, zamiast iść na czworakach, i dlaczego mówią zamiast chrząkanie? "

To właśnie w tych zmurszałe ulic opisanych Dickens, że pierwszy street gang został założony w 1825 roku został trafnie nazwany czterdziestu złodziei i rozpoczęto na zapleczu sklepu spożywczego się na środku ulicy. To był własnością Roseanna Peers, a obok zgniłych warzyw na zewnątrz, ona sprzedawana nielegalnej hootch na wewnętrznej stronie tylnej sali i pozwolił podły facet o imieniu Edward Coleman rządzić zbieranina załogi przestępców. Istota irlandzkim, wszyscy nienawidzili Anglików, ale okradziony i splądrowane z najczęściej we własnym zakresie.

Wkrótce inne gangi wyskoczyło o nazwach takich jak Chichesters, wtyczka Uglies, płoć Gwardii, ogony koszuli i martwych królików. Walczyli między sobą o to, kto będzie miał prawo do kontroli przestępczości na niektórych ulicach. Wkrótce więcej gangi przybył na pięć punktów granic, podobnie jak The Bowery Boys, z True Blue Amerykanów, strażnicy amerykańskich, strażnicy O'Connell i Straży atlantyckich. Na ulicach, w okolicach dzielnicy Five Points, stała się tak niebezpieczna odważnych Davy Crockett, znany ze swego bohaterstwa na zachodzie, powiedział obszar Five Points of New York City to najbardziej niebezpieczne miejsce kiedykolwiek odwiedził w całym swoim życiu.

W miarę upływu lat przez gangi przychodzili i odchodzili w obszarze Five Points. Wojna domowa była największym niszczycielem oryginalnych Five Points Gang, ponieważ wiele z tych chuliganów zostały przygotowane do wojny na południe. Niektóre wrócił okaleczonych. Niektórzy wrócili wcale.

Reszta książki Asbury Dane każdy gang i oszusta, który krążył Nowym Jorku, aż 1928.Spotykamy takich unlikable żuchwy jako Monk Eastman i jego żydowskiej Gang Owney Madden i jego irlandzkich Hudson kurzu, i Paul Kelly (Paulo Vaccarelli) i jego włoski pięć wskaźników.

Jeśli chcesz dostać się na dół i brudne, czytając o życiu ludzi tak nikczemnych byli Hung tygodniowa na dziedzińcu więzienia miasta zwanego Groby, Gangi Nowego Jorku jest to książka dla Ciebie.

Można przeglądać mój Autor strony internetowej z całego fiction i non-fiction w pismach: http://www.Josephbrunowriter.com.

Poza linkami do moich trzech blogach, Joe Bruno na Mob, Joe Bruno na boks, i nikt nie pytał mnie, ale ..., znajdują się linki do moich artykułów na EzineArticles i scribd.com.

Wpis zawdzięczamy