bieszczady co warto zobaczyc

Heroic Środki Doroty zrobić wspaniały Story

Kochałem tę książkę najbardziej. Jill Ciment opowiada historię pary staruszków w Nowym Jorku mieszka w 5th Floor walk-up. Ich kot, Dorota, jest cennym jamnik którzy uwielbiają. Ona ma około 14 lat, a noc przed oni mają dom otwarty, aby pokazać swoje mieszkanie, aby mogli go sprzedać, ona zachoruje. Alex i Ruth chce się przenieść do budynku z windą, ponieważ ich mieszkanie jest pięć pięter trudnej wspinaczki, zwłaszcza w ich wieku!

Dorota ewidentnie boli plecach i na zimno, pogoda w Nowym Jorku, to umieścić ją na swoim pokładzie cięcia i przykryć ją zabrać ją daleko do szpitala w nagłych wypadkach zwierząt. Taksówki, która będzie je tam szybko, trudno jest w zbiorniki został Jack-nożem i odwrócił się w tunelu zatrzymując cały ruch do iz Manhattanu jak kierowca uciekł i jest podejrzewany jako terrorysta.

Fabuła rozwija się wokół tego zdarzenia, że ??jeśli ludzie się boją, mogą one zaoferować mniej za mieszkanie oraz za wykazywanie mieszkanie do niektórych znakomicie opisane postacie, Ciment, nie ma rozmowy telefoniczne w tę iz powrotem ze szpitala, gdzie Dorota musi mieć ryzykowną operację, aby zobaczyć, czy będzie ona kiedykolwiek znowu chodzić. Kochałem gdy rozdziały przemian z punktu widzenia Doroty do narratora jako Dorota opisano, co dzieje się z pola widzenia oka swego psa.

Jak kończy się historia byłaby spoiler więc będę tam zatrzymać .... ale nie Dorota przeżyje operację? Czy Alex i Ruth sprzedać mieszkanie i dostać się do nowego budynku zainstalowano windę? Czy terrorysta naprawdę zrealizują ataku? Jest łatwy do odczytu, ale słodkie i przyjemne i bardzo sprytnie napisane. Chciałbym, aby przeczytać więcej Jill Ciment po przeczytaniu tej książki.

Wpis zawdzięczamy