bieszczady pole namiotowe

Autor omawia różne metody wykorzystywane w celu rozwiązania zagrożenia nuklearnego Iranu. Opcja dyplomatyczna nie pracował, a nawet efekt przeciwny jego zdaniem.

Ale on nie popiera opcję militarną ", ponieważ wierzę, że irańskie zagrożenie nuklearne Iranu powinny mieć rozwiązanie, stworzone i wdrożone przez irańskich patriotów przy wsparciu społeczności międzynarodowej."

Uważa również obiekty jądrowe Iranu byłoby bardzo trudno trafić z precyzyjnych uderzeń lotniczych, jeżeli Zachód jest jeszcze świadomy lokalizacji wszystkich z nich. "Po drugie, atak wojskowy na Iran byłoby zmienić swój wizerunek od tego antagonisty ... do ofiary zachodniej agresji". Podkreśla również, że Teheran nie "dotrzeć do swojej bazy wsparcia wśród państw terrorystycznych i islamskich grup terrorystycznych na całym Bliskim Wschodzie" (str. 218)

poleganie alireza Jafarzadeh w sprawie podziemnych "źródeł" (nie był z powrotem do Teheranu od lata 1979) i jego program na rzecz zmiany reżimu w Iranie cloud niektóre wnioski z tej książki. Jednak ta książka daje jakieś tło do poważnego kryzysu w dzisiejszym świecie.

Wpis zawdzięczamy