bieszczady domki letniskowe

Home Style nauczania - Przewodnik dla rodziców i nauczycieli - A Book recenzja

W dziedzinie edukacji, jak to jest widoczne dzisiaj, może istnieć tendencja, żeby go zobaczyć jako "my kontra oni" mentalności, jeśli chodzi o to, kto jest bardziej odpowiedzialny za edukację dzieci. Po jednej stronie linii są rodzice; Po drugiej stronie są nauczyciele.

Z punktu widzenia czysto akademickiego, zawód nauczyciela jest przekonany, że jest wybitnie kwalifikowana jako najlepsza droga do dziecka coraz odpowiednie wykształcenie, jak społeczeństwo uznaje za dopuszczalne. Z praktycznego pozycji, rodzice czują potrzebę posiadania wielką władzę dotyczących ich dzieci, co do tego, co przedstawiono program, który najlepiej pasuje do potrzeb edukacyjnych swoich dzieci.

Do połowy tej sytuacji przyjdzie Raymond i Dorothy Moore. Znany na całym świecie jako w pełni wykwalifikowany w dziedzinie naukowej, ale również uwzględniona przyczynę prawo rodzica do określenia, co jest najlepsze dla ich dzieci. Z tej pozycji możemy znaleźć doskonałe książki, która rozwiązuje oba punkty widzenia pod tytułem "Home Style nauczanie".

"Home Style nauczania" jest czymś więcej niż tylko kolejnym książce napisanej która pozycjonuje się co do tego, co jest najlepsze dla dziecka z punktu widzenia wychowawczego. Zajmuje również po stronie nauczycieli, zrozumienie, dlaczego są one tak pasjonatem ich perspektywy, jeśli chodzi o edukację dziecka. "Home Style nauczania" jest doskonałym źródłem informacji dla nauczycieli i rodziców, podobnie jak to określa ugasić różnice między dwoma obozami i podkreślać pozytywy, że każdy ma do zaoferowania.

Oto fragment z "Nauczanie Home Style" autorów Raymond i Dorothy Moore, opisujące własne powody do pisania tej książki w pierwszej kolejności:

"Nauczanie Home Style jest uproszczona, Podręcznik badań oparte przeznaczony zarówno dla rodziców jak i profesjonalnych nauczycieli i dla nauczycieli, studentów, którzy są zaniepokojeni coraz specjalistów.

Wpis zawdzięczamy