bieszczady trasy rowerowe

Ivory Simone opowiada o swoim Novel 'Havasu Środki Blue Water'

Autor / Działacz Ivory Simone wymyślił historię chwytania że kapitanowie znaczenie mowy i dialogu umieszczenia emocji i mocnych stałych znaków przedstawionych w opowieści o Lyla Amir którego badania na pracę magisterską przynosi przeszłości do teraźniejszości.

"Havasu Środki Blue Water 'bada dawno temu lincz czarnego farmera i jego żony, ale jednocześnie jest głównym fundamentem historii poznajemy wątków związanych ze współczesną historią Lyla, jej badania i jej życiu.

Historia, przeszłość i teraźniejszość, fikcyjnych Wilburn, AZ, gdzie przedmiotem badań Lyla mieszkała i zmarła jest zarówno repelent i gorzkiej. Jest to także wtedy, gdy Lyla znajdzie siłę i niespodziewanego sojusznika.

Rozmowy z kości słoniowej z nami o piśmie "Havasu Środki Blue Water '

Lynnette Phillips - Co zainspirowało cię do napisania Havasu Środki Blue Water?

Ivory Simone - Moja historia rodzinna. Dorastałem słuchając mojego dziadka, który powiedział mi historie o swoim dziadku - czarnym Indianina, który wyszedł z niewoli jako chłopiec. Znalazłem zapis 1780s spisu z nazwą i tła informacji mojego pra dziadka. Rekord potwierdza historia mówiona mojego dziadka była prawidłowa. Ta rodzinna historia nabrała nowego znaczenia, kiedy pracował dla plemię indiańskie lat później. Oba te wymyśla podwaliny dla Havasu Środki Blue Water.

PR - Czy "Havasu" oznaczają niebieska woda?

IS - Tak, tak. W języku Mojave oznacza to "Blue Water". Jeden z bohaterów tej historii jest potomkiem plemienia Mojave zdziesiątkowana przez choroby i innych anty-indyjskich polityki rządu.

PR --Why czytelnicy powinni kupić książkę?

IS - To migawka wojen kulturowych widzimy w południowo-zachodniej - w takich miejscach jak moim rodzinnym stanie Arizona. Mieszkańcy fikcyjnego miasteczka Wilburn, Arizona są zagrożone przez osoby z zewnątrz.

Wpis zawdzięczamy