bieszczady imprezy integracyjne

bieszczady imprezy integracyjne Stąd nie było standardem, jak były traktowane podczas zatrzymania. Marines oskarżonych o strzeże je w Camp X-Ray i amerykańskiej opinii publicznej mówiono, że zatrzymani byli "najgorszych z najgorszych" - utwardzone Al-Kaida i talibów fanatyków.

Kiedy pierwsi więźniowie przybyli z Bagram Air Force Base w Afganistanie, nie spełnia oczekiwań użytkownika morskiego. Zamiast hartowana, fanatycznych wojownikami, większość zatrzymanych wydawała się być niedożywione i raczej pasywny, ze wiele jest osób starszych i inni są dzieci. Nawet ich język był w większości przypadków, nie arabski strażnicy spodziewali, ale perskie i paszto, języki narodowe Afganistanie. Okoliczności ich chwytania były znane każdemu, ich rzeczy osobiste zostały zmieszane razem i nie mogą być dopasowane do ich właściciela, a Pentagon odmówił poparcia żadnych działań, które mogłyby zmusić ich status prawny, jak bojowników lub cywilnej.

bieszczady imprezy integracyjne

Personel morskie, oficjalnie znany jako Joint Task Force 160 (JTF-160), pod dowództwem generała brygady morskiej Michael Lehnert, staraliśmy się stworzyć więzienie, które są zgodne z Konwencji Genewskich oraz jednolitego kodeksu o sądownictwie wojskowym. Początkowo pozostawieni sami sobie, Gen. Lehnert i jego personel starał się zachować równowagę pomiędzy porodem i ich humanitarnego traktowania więźniów. Po pierwszych kilku miesiącach, jednak sekretarz obrony Donald Rumsfeld zaczął brać bezpośredni interes w operacjach Camp X-Ray oraz jego zdolności do potwierdzić swoją wersję rzeczywistości w "wojnie z terrorem".

bieszczady imprezy integracyjne

W lutym 2002 roku Rumsfeld stworzył drugą, równoległą pod komendę rezerwista generał Michael Dunlavey, który został wyznaczony JTF-170. Komenda ta równoległa najwyraźniej powstała jako alternatywa dla próbuje dać profesjonalną wojskowej JTF-160 zleceń na wykonywanie przesłuchań, że naruszyła Konwencję Genewską.

Wpis zawdzięczamy