dlaczego warto zwiedzic bieszczady

dlaczego warto zwiedzic bieszczady

Gangsterzy, mordercy i Weirdos z Lower East Side, Eric Ferrara - Book Review

"gangsterów, morderców i Weirdos z Lower East Side," Eric Ferrara jest Grand Tour of Lower East Side na Manhattanie, poczynając od rozdziału "Warto ulicy Canal Street" a kończąc na "East Houston do 14th Street. "

Ferrrera zabierze cię na wycieczkę blok po bloku na Lower East Side, z dokładnymi adresami, gdzie kilka naprawdę straszne rzeczy się stało z niektórymi większości nikczemnych ludzi. Zaczyna się w okresie, w którym pierwsza ulica gang w Nowym Jorku, grono łamania głowy Irlandczyków zręcznie nazwany Dead Rabbits, opanował slummed ulic w dzielnicy Five Points tuż przed wojną secesyjną. Obszar Five Points została wypełniona ludźmi tak biedny i brudny, miasto miało przyjść często do dezynfekcji ulice i budynki o intensywnych chemicznych.

Mamy również spotkać takie osoby jak gburowaty Chińska Tong Leader Mock Duck, który terroryzował Chinatown na przełomie wieków. Potem jest niezapomniane trzy Morrelo brat Joe, Nick i Antonio, który wraz z rodziną Ciro Terranova i Ignazio Saietta (Lupo Wilk), rozpoczął Czarną Society ręcznie, co wymuszali pieniądze od kolegów Sycylijczyków, pod groźbą śmierci, kara wymierzona im częściej.

Jeśli skorumpowani politycy są wasze ulubione bandyci, tłuste Walsh i Big Tim Sullivan, wraz z nieposkromioną Boss Tweed są opisywany tu, z dokładnymi miejscach gdzie popełnione czyny ich zło, wszystko w imię prawa.

przywódcy gangu Charlesa Superstar "szczęście" Luciano, Meyer i jego pal "mały człowiek" Lansky są wszyscy chłopcy Lower East Side też, wraz z mięśniem Lansky, w Benjamin "Bugsy" Siegel. Lansky Luciano pierwszy spotkał się jako uczniowie, gdy rakieta Luciano w tym czasie był wymuszania grosze z chudych chłopców żydowskich w szkole Lower East Side, w zamian za nie on bije je na miazgę.

Wpis zawdzięczamy