bieszczady prognoza pogody

bieszczady prognoza pogody

Choć "Wyznania Trauma Junkie" ma liczne opowiadanie i poruszające historie, co doceniam najbardziej, to humor. Te fragmenty humorystyczne faktycznie mi lepiej zrozumieć, jak pracownicy służb ratunkowych odpowiedzi na najtrudniejszych sytuacjach, nuda, że ??mają do czynienia, i potrzeba humoru jako mechanizmu radzenia sobie. Robotnicy również nie zawsze otrzymują uznanie i szacunek na jaki zasługują. Stają się one prawnie podrażniona, gdy traktowane jak słudzy, gdy są one zagrożone sądowych lub gdy leniwy spróbować skorzystać z nich, nie chcąc nawet usiąść za siebie, ponieważ pracownik może je odebrać. Podczas doświadczenia Mayo występują w większej metropolii Detroit, a większe wyzwanie gospodarczo i społecznie ludności istnieje, mogę sobie wyobrazić, pracownicy służby ratunkowe muszą radzić sobie z pacjentami niegrzeczny i bezmyślnych stale, zarówno w obszarach wiejskich lub miejskich.

Humor w tej książce było tak bogate, że polecam go do jakiegokolwiek personelu służb ratowniczych po prostu jako sposób radzenia sobie i stres z dobrym śmiechem. Wśród wielu zabawnych fragmentów, jeden z moich ulubionych była odpowiedź otrzymana od pacjenta, kiedy pielęgniarka przyznając poprosił o jej imię:

Jestem zbyt chory, by rozmawiać. Zapytaj swojego męża, co mam na imię ... nie widzisz, że jestem chory? Co się z tobą dzieje ludzi, pytając mnie pytania, gdy jest oczywiste, że nie może oddychać? Chcesz wiedzieć wszystko, można zapytać mojego męża. Nie mam wystarczającej ilości powietrza, by odpowiedzieć na pytania. Powinieneś być pielęgniarka, należy wiedzieć, że.

Wiele podobnych historii powiedziane odnośnie prostych pytań pacjentom, a także shenanigans przez pacjentów, które wahają się od oddawania moczu na ścianach szpitalnych, aby znalazły się na bezpłatne testy ciążowe oraz bezpłatne posiłki i innego faworyta, człowiek, który twierdzi, że był atak serca i kiedy pielęgniarka diagnozuje, że on nie jest i prosi go czekać, decyduje się wyjść na papierosa.

Wpis zawdzięczamy