bieszczady 2016 rajd wojska polskiego

Fleagle Gang - Zdradzony przez Fingerprint - Napisane przez N T Betz

Fleagle Story - Incredible

Lepiej w to uwierz! Ta historia rzucił na przestrzeni wieków, z pokolenia na pokolenie, przewrócił życie społeczności w latach 20-tych Roaring, rankled wielkie równiny i odtłuszczone naród. Mała Jake Fleagle, nazwa dość niewinnie w koncepcji, wydaje się trochę jak można było oczekiwać, aby pojawić się na Apple Dumpling Gang, w małym Raskals lub ostatnio pojawiające Slappy i Stinkers. Ale człowiek nie miał dołeczki, nie był ładny, a jego dreszcze pamięci obawiać choć mieszkańców południowo-wschodniej Colorado.

W ciepły słoneczny maja po południu, First National Bank otworzył dla biznesu; Dzień jak każdy inny w 1928. Śmiech uraczył prerię, ludzie radośnie witany sąsiada siebie, a życie na wsi Lamar, Kolorado rozbrzmiewały czystej prostoty. 23 maja 1928 powtarza się w historii jako data Lamar, Kolorado utraciła niewinność. Zniszczonym przez zamordowanie wybitnych obywateli, społeczności zmieniło. Niewinność opuszczonych ludzi, miast, a rumowisko rzeczywistość wypełniona to miejsce

Historia opowiedziana jest w zabytkowym prostotą przez jedną z najlepszych społeczności, N.T. "Tom" Betz z doświadczeniem i precyzją, że wszyscy oczekują od rodziny Betz. Rodzina Betz opublikowała lokalną gazetę od wielu lat, w tym w czasie napadu. Real Aktualności, publikacje, artykuły i ludzie, którzy pamiętają dobrze padające przeprowadzono wywiady i zawarte w tym komentarzu faktyczny jednego z najwspanialszych zbrodnie, jeszcze 77 lat po tym wydarzeniu, drażnił jako największy rabunek w hrabstwie Historii. Szczegóły na intensywny i trwa postępowanie i wyszukać mężczyzn winnych morderstwa zrobić to najbardziej interesująca i głęboka książka. Intrygujące komentarz, Newsów i opowiada o wydarzeniach historycznych sali sądowej, możliwości śledzenia i licznych "gorące", stosowanych do badania zbrodni i lokalizacji winnych, aby ta książka cenna lektura dla każdego, kto interesuje się historią śledztw kryminalnych.

Wpis zawdzięczamy