symbolem bieszczadzkiego parku narodowego jest rys

Nancy Lledes Espinoza, inżynier chemik, urodził się w 1962 roku, trzy lata po rewolucji Castro. Dorastała wierzyć w Castro i jego reżimu. Po zakochała się i wyszła za mąż, jednak ona i jej mąż zaczęli widzieć rzeczy inaczej. Ostatecznie, Nancy i jej mąż uciekł, choć oddzielnie, kładąc swoje życie w niebezpieczeństwie i pozostawiając za sobą swoje rodziny. matka Nancy była i nadal jest zagorzałym obrońcą Castro.

Po mapie tuszem rysowane Kuby na jego początku i przedmową autora dziewięćdziesiąt mil: kubańskich Journeys w dobie Castro trzyma szesnaście rozdziałów, w których życie tych trzech osób jest powiedziane, że nie jeden po drugim, ale wszystkie w tym samym czasie i powiązane z chronologicznym zdarzeń. Mimo, że historia nie jest kłopotliwe ze względu na mistrzowską narracją i skutecznego języka.

Książka w twardej oprawie, 216 stron, iz ISBN-10: 0742540421 ISBN-13 oraz: 978-0742540422.

Autor, Michael Ian James, absolwent Duke i uniwersytetów Stanford, jest korespondentem dla The Associated Press, a obecnie ich szef biura w Wenezueli, w zależności od danej biografii na wewnętrznej stronie okładki książki.

Ta książka jest napisana z głębokiego wglądu historycznych i politycznych, podkreślając traumę Kubańczyków. Ponadto jest przykładowym kawałek dziennikarskiej osiągnięcia, i to brzmi jak historia napięcie, przechwytywanie czytelnika od początku do końca. Gorąco polecam Ninety Miles: Kubańska Journeys w Age of Castro do każdego, kto ma dowolną ilość zainteresowania tym tematem.

Wpis zawdzięczamy