bieszczady dlaczego warto

Mayo mówi również wiele opowieści o satysfakcjonujących doświadczeń, przede wszystkim iść, aby pomóc ludziom w Mississippi po huraganie Katrina. Ofiary Hurricane oferowane pracownikom służb ratunkowych ostatni ich jedzenie z wdzięczności; uczestnicy stacji benzynowej pod warunkiem pracownikom wolnego paliwa i przekąsek, a ludzie na lotniskach, gdy zobaczyli robotników w ich biegu awaryjnego i dowiedział się, że wracali z pomocy ofiarom huraganu, powiedział: "Dziękuję. Dziękuję za cokolwiek zrobił."

Mówię: "Dziękuję, Sherry Jones Mayo, za napisanie tej ważnej książki, tak ty i twoi współpracownicy, którzy pracują dwanaście godzinne zmiany, pobyt w godzinach nadliczbowych, zużywają się własnych ciał opiekuńczych za nasze, i pogodzić się z sytuacjami, nikt nie powinien mieć celu, otrzyma uznanie na jakie zasługujesz na wszystko co robisz dla reszty z nas. Dziękuję za opiekę nad nami, nawet gdy nie są pożądane pacjentów. nie wiem, jak można to zrobić, to nie jest praca mogłem zrobić, ale nie zapomnę tego, co ty i twoi współpracownicy przechodzą codziennie następnym razem muszę opieki. "

Znam kilka sanitariusze i pielęgniarki, do której będę polecam tę książkę z całego serca. Ufam każdemu, kto czyta to zrobi to samo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat "Confessions of a Trauma Junkie" i Sherry Jones Mayo, odwiedzić jej stronę internetową http://www.SherryJonesMayo.com

Tyler R. Tichelaar posiada dyplom licencjata i magistra z Northern Michigan University i dr z Western Michigan University. Jego rodzina jest długa relacja z Upper Michigan i jego zapalonym zainteresowanie genealogią inspirowane dr Tichelaar napisać swój Marquette Trilogy: żelazko Pionierów, The Queen City oraz Superior Heritage. Dr Tichelaar jest również profesjonalny recenzent książki i redaktor. Aby uzyskać więcej informacji na temat Tyler R.Tichelaar, jego twórczości, a jego usługi autora, pod adresem:

Wpis zawdzięczamy