dlaczego warto pojechac w bieszczady

Focus on Minerals - Book Review

Autor Jerry Wermund odbyła długą karierę w geologii i po przejściu na emeryturę zaczął pisać serię książki dla dzieci i młodych dorosłych studiów Nauk o Ziemi. miłość autora do charakteru i doświadczenia akademickiego pokazuje w swojej najnowszej książce, koncentrują się na Minerals.

Ilustrowana Tony Sansevero, absolwent Massachusetts College of Art w Bostonie. Jego studio, "Magical Pomysły", stworzył różne obrazy, ilustracje i projekty artystyczne dla wydawnictw i osób przez kilka lat. Członek Stowarzyszenia Pisarzy Książki Dziecięcej i ilustratorów, Tony nagradzany sztuki pojawił się w co najmniej 15 innych książek i powieści. Muszę powiedzieć, że ilustracje były imponujące i trzymał mnie urzekło przez kilka chwil w czasie. Uśmiechnięte dzieci i dorośli posiadające dobry czas z różnych działań, przygód i odkryć. I nawet śmiał się głośno, kiedy zobaczyłem wyrażenia na twarze młodych dziewcząt na stronie 39.

Autor wyjaśnia pochodzenie nazwy mineralna, faktur, kształtów, kolorów i pochodzenie każdego składnika mineralnego. Jerry powodzeniem pokazuje, jak ludzkie życie zostało zmienione z każdym nowym odkryciem mineralnej. Ponad trzydzieści minerały są zdefiniowane w książce tego młodego uczonego; zdjęcia, które znajdują się na końcu książki w sekcji słownik wraz z opisem każdego minerału. Warunki i informacja naukowa jest także dla klas lub domu wychowanych młodych ludzi do wykorzystania w swoich badaniach.

Niestety, pan Wermund pojawiła dokonać próby wykorzystania piśmie poetyckim czy może liryczny styl dla 90% tekstu ... i nie. W rzeczywistości, uważam, że to trochę trudne do zrozumienia i trzeba było myśleć o tym, co mu się na co najmniej jednej stronie. Niezależnie od tego, że książka ma wiele do zaoferowania - w tym zdolność do utrzymywania uwagi młodych ludzi na kilka chwil na stronie.

ISBN: 0972625526

Wydawca: Rock On wydawnictwa

Wpis zawdzięczamy