bieszczady 2 wojna swiatowa

How About dinozaur dziecko na pet - Tortoise Book Review

Nie tak dawno temu, rozmawiałem z dzikiej biologa o zagrożonej Desert Tortoise niesamowicie gatunku. Jako ekspert wyjaśniła wszystkie dziwactwa z tym "baby dinozaurów", jak nazwała je o swoich norach, wybór jedzenia, możliwość mieszają się, wraz z jego drapieżników takich jak lisy pustynne, i biegaczy drogowych i czarnych wron, które jeść jaja żółwi kiedy mogą je znaleźć. Niestety, wśród drapieżników, możemy również dodać ludzkość, widzisz off terenówek i ludzi nie zwracając uwagi często uruchamiać je przypadkowo oczywiście.

Wyjaśniła, nie było specjalnego sanktuarium, aby pomóc tych stworzeń, które przeżyły wypadki z quady, szyny piaskiem, a nawet samochodów użytkowych roboczych pracujących na pustyni na liniach wysokiego napięcia. Oczywiście żółwie pustynne często chodzić na autostradzie też, który jest pewny sposób, aby stać road kill. To niesamowite, jak długo żyją te stworzenia, a zatem mogą zrobić ładne zwierzęta, podczas gdy pies lub kot nie żyje tak długo, tak trzymać mając do czynienia z ich upadku i iść dostać inny cię pocieszyć.

Mimo to, nie pomyłka te są niezależne istoty, są gady, a widać, że starożytne DNA, jak poruszać. A teraz, nie mogą przejąć na pustyni żółwia na wolności, aby zwierzaka, ale jeśli mieszkasz na pustyni mogą uczynić swój dom na własność, bo nie ma wody, roślinność jeść, i cień. Równie dobrze można zrobić je w domu, jeśli szukasz zwierzaka, ale zanim to zrobisz, że są rzeczy, które trzeba wiedzieć w pierwszej kolejności. Pozwól mi polecić bardzo dobra książka do przeczytania;

"Żółw Pielęgnacja: Przewodnik od weterynarza na Dbanie o Tortoise - Make Your Tortoise żywo przez 50 lub więcej lat" autorstwa Donalda Wilson, spoiwa Wydawnictwo, 2012, 23 stron, (wersja cyfrowa) ASIN: B007Z3SQCE.

Chociaż jest to krótka książka, to jest całkiem dobre, dobrze napisana i wszystkie fakty, które trzeba wiedzieć, aby twój żółw pustynny poczuć się jak w domu, utrzymując, że zdrowy i szczęśliwy, i zrozumienia jego obawy dotyczące bezpieczeństwa oraz kwestii zaopatrzenia w żywność. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, węglowe oparte bi-peds (ludzi) i żółwie przejść drogę powrotną, i nie ma nawet starożytne pismo o tych wspaniałych stworzeń.

Na szczęście dla ciebie wiele z nich wciąż pisze o nich dzisiaj. To świetna książka na przykład, które pomogą zjednoczyć nasz gatunek z nich, bo idziemy droga powrotna. Rzeczywiście, mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

Wpis zawdzięczamy