bieszczady agroturystyka z wyzywieniem

Edukacja domowa w 21 wieku - Efektywna komunikacja w domu iw szkole

Nauczanie w domu jest wyzwaniem, czy jesteś w pełnym wymiarze godzin lub homeschooling coraz praca domowa zakończona! Jako rodzice czasami trudno jest uczyć tych, które są tak emocjonalnie opleciona. Adele Faber i Elaine Mazlish mają przyjść na ratunek z "Jak mówić, żeby dzieci mogą nauczyć! W domu iw szkole." Obejmujące doświadczenia rodziców i nauczycieli tej współpracy jest cennym narzędziem zarówno dla rodzica / nauczyciela i nauczycieli w zwykłej klasie ustawienie.

Ta książka jest przyjemny i bardzo wciągająca odczytu z wykorzystaniem komiksów ilustrujących poszczególne scenariusze całym. Będąc w stanie odczytać z doświadczeń innych oraz rozpoznawać własne zmagania jest objawieniem. Aby było to objawienie bardziej przejmujące oferowane są wypróbowane i przetestowane rozwiązania.

Pięć cennych lekcji Faber i Mazlish okładki są:

Alternatywy dla kary

współpraca wciągające

Jak radzić sobie z uczuciami, które przeszkadzają w nauce

Chwała, że ??nie poniżać

Rozwiązywanie problemów związanych ze sobą

Nie tylko więc Faber i Mazlish te dziedziny i bardziej oferują rozwiązania. Umożliwienie rodzicom i nauczycielom zrozumieć każde stanowisko inni w życiu dziecka, zachęca do współpracy między obu. W całej książce doświadczenia życiowe rodziców i nauczycieli są wspólne.

Jako rodzic homeschooling i Nowej Zelandii przeszkolonego nauczyciela Znalazłem prace tych dwóch niezwykłych specjalistów komunikacji rodzic dziecko się nieocenione. Zwięzły sposób, w jaki Faber i mazlish dostarczać rozwiązania codziennych problemów w komunikacji jest orzeźwiający.

Wszystkie osoby zaangażowane w edukację i rodzicielstwo znajdują się przydatne narzędzia w tej książce.

Życie jest bardzo zajęty i bardzo trudno jest być ekspertem we wszystkim. Często rodzicielstwo zaproszenia do właśnie to! Na szczęście istnieje kilka bardzo skutecznych środków tam, aby poprowadzić nas w całym tym szaleństwie. Hurra narzędzi przeznaczonych do oświecania sensu chaosu rodzicielskiego.

Margit Barreras

Wpis zawdzięczamy