bieszczady atrakcje turystyczne latem

ESL Book Review - miejsce dla każdego

Miejsce dla każdego jest to prosta historia, która będzie rezonować z dorosłych uczenie umiejętności lub angielskiego jako drugiego języka. Bada kobiety pragnienie lepszego życia, a jej frustracji u brakuje niezbędnych umiejętności. Jego język sprawia, że ??jest dostępna dla tych, którzy mogą najbardziej identyfikować się z bohaterką.

Dot jest fortyish pracownika odzieży, mieszka z matką. Choć funkcjonalnym analfabetą, ona jest utalentowana szwaczki, których praca jest popyt zarówno w pracy jak iw jej sąsiedztwie. Dot na tyle zadowolony, ale wie coś brakuje jej życia. Zaczyna biorąc klasę alfabetyzacji dorosłych, a za pomocą komiksów, stawia pierwsze kroki w kierunku prawdziwego czytania.

Ale Dot nie jest wynagradzany z jasnego żeglowania. Jest to prosta historia, a nie uproszczone jeden. Jak często zdarza się w prawdziwym życiu, Dot nagle do czynienia z problemami, które wydają się przytłaczające: jej pracy wycofuje się z branży i jej matka staje się nieważny. Może ona znaleźć pracę i opiekę nad matką w tym samym czasie? Ona ciągle się zamówienia na zlecenie szycia od sąsiadów, ale ona może włączyć tę boczną do sposobu zarabiania na życie? Czy działalność w domu, wszystkie formalności wiąże, poza zasięgiem kogoś, kto po prostu nauczyć się czytać? Historia trzyma się nadziei, ale sprawia, że ??jasne rzeczy nie są łatwe dla kropki.

Ta książka słownictwo i formatowanie zrobić to czytelne dla studentów na poziomie początku.

(Miejsce dla każdego przez Tana Reiff, 1979, Jezioro Pub Co. Długość: 64 stron)

Jane Wangersky jest redaktor ESL Free Press, dziennej źródło informacji online dla uczących się i nauczycieli ESL. Ona jest autorem e-book w każdym tygodniu przez rok: Czytanki dla studentów ESL w życiu codziennym, dostępny w kanadyjskich i amerykańskich wydań z lulu.com. Można pobrać swój wolny e-broszury, Biorąc swój angielski do Ulica: Sześć wspólnych problemów i co z nimi zrobić, co ESL Dollar Store

Wpis zawdzięczamy