bieszczady z malym dzieckiem

Holden Historia Od koni Siodła jeździeckie bicze klasycznych Holden Samochody

Piłka nożna, pasztety mięsne, kangury i samochodów Holden, tradycyjne ikony australijskiego stylu życia. Od konia rymarskich do kultowego producenta samochodów w Australii, nazwa Holden stała się synonimem niezawodności i innowacyjnej konstrukcji pojazdów silnikowych i produkcji.

Henry James Holden urodził się w 1859 roku (syn James Alexander Holden, który w wieku 19 lat, przybył do Australii w 1854 roku), który był przeznaczony do przodek dzisiejszego General Motors Holden - Australia.

W 1885 roku ówczesny J. A. Holden Syn, były płodnych producentów uprzęży konia, siodła, wyroby podróżne, futerały na broń, bicze, upraw i sprzętu pojazdu. W ramach umów rządowych w 1897 roku firma dostarczyła ich sprzęt do spełnienia potrzeb w zakresie rządy wojny burskiej.

W 1908 roku w USA, General Motors Corporation została założona i zbudował Buick, Oldsmobile, Oakland i Cadillac. Miało to mieć pozytywny wpływ na przyszłą J.A. Holden rozwoju firmy w Australii.

Projektowanie i produkcja rozpoczęła się w Australii standaryzowanej karoserii i podwozia dla Buicka Dodge, szybko zaczęła się w 1917 roku.

W chwili restrykcje handlowe wojenne rządu australijskiego zadekretował, że tylko jeden kompletny samochód może być importowane do Australii za każde trzy podwozia. wysięgniki Biznes jak wykorzystanie state-of-the art maszyn i innowacyjnych technik gwarantuje konkurencyjny produkt.

Teraz słynny "Lew i kamienia" symbol Holden, reprezentujący wynalazek człowieka koła, jest obecnie zatrudniony jako logo Holden. Dopiero 1938 roku, które GMH omówić z producentem kompletnego australijski samochód zaprojektowany i zbudowany w Australii warunkach australijskich.

20 hektarów ziemi na rybaka Bend w Australii Południowej staje się głównym zakład produkcyjny. Podczas 1940-42, Holden pracuje od 7 zakładów produkcyjnych ogólnopolskie dostaw dla Australii i amerykańskich sił zbrojnych.

Holden uruchamia to pierwszy w pełni wyprodukowany australijski samochód, 48-215 FX i zjechał z linii produkcyjnej w dniu 1 października 1948 r Unbeknown przez spółkę, każdy nowy model produkowany staje się jednym z wielu klasycznych Holden Cars.

Od tego momentu, Holden był już skazany na sprawdzi się jako główny producent pojazdów silnikowych zyskuje względem nabywców samochodów w Australii, a później na świecie.

Chcesz wiedzieć więcej o Holden samochodów w Australii? Chciałbym zaprosić was, aby uzyskać bezpłatne natychmiastowy dostęp do bardziej szczegółowych i konkretne informacje podczas odwiedzania http://www.classicholdencars.com.

Od Ray Playle - Klasyczny Holden samochodów faceta!

Wpis zawdzięczamy