bieszczady informacje turystyczne

Gdy chodzi o westernach nie ma nikogo, zupełnie jak Louis L'Amour

Wszyscy mamy swoje ulubione autorów w różnych gatunkach, które czytamy, więc przypuszczam, że jest rzeczą oczywistą, że mam własną rękę tak jak ty. Teraz, po czym, nie chodzą polecić książki czytać bez pytania, ale ja mam jedną Myślę, że powinieneś przeczytać. Książka nazywa się:

"Conagher" Louis L'Amour (często nazywane Ameryki ulubionym Narrator). Bantam Books, New York, NY; 1971.

Ta książka, a historia została przekształcona w filmie i serii, które można zapamiętać, po przeczytaniu tej książki będziesz rzeczywiście uznają tę historię. Turner Network kupił film i gra go nadal, ale również stał się program telewizyjny sieci i wyłącznym czołową i słusznie. Postacie są prawdziwe do formy i fabuła jest genialne, idealne dla telewizji i Hollywood.

Louis L'Amour napisał 45 powieści zachodnich i choć ich nie czytać wszystkie, on jest zdecydowanie wśród moich ulubionych autorów zachodnich i jestem pewien, po przeczytaniu tej książki można również zgodzić. Ten autor ma ponad 225 milionów książek w wersji drukowanej. Aha, teraz rozumiem, dlaczego jest on jednym z moich ulubionych autorów. Ten pisarz rozpoczyna poważne tyłek w jego powieściach! Ta książka oferuje we wstępie intrygująca historia, która znajduje się na przyszłość:

chłopcy Parnell miał ich zabawy z nim wszystko w porządku. Oni próbowali pistoletu go więcej razy niż nawet powolnego hartowane siodełka tramp będzie usiedzieć. Teraz Conagher był zbyt zmęczony i zbyt znaczy być odtwarzane z już. "Parnell" powiedział, "ty dałeś mi żal. Wszystko mam zamiar dać ci to działa początek..."

To wprowadzenie tyle, historia katapulty czytelnika na scenie i sprawia, że ??czują się tak, jakby tam są często identyfikuje się z jednego lub większej liczby znaków, chłopiec idziesz kochać tę książkę!

"Lance Winslow" - Lance Winslow Bio. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/.

Wpis zawdzięczamy