Archive for the ‘Bez kategorii’ Category

Naprawa pojazdów szynowych - Seluch

Seluch - profesjonalne przeglądy oraz serwis, a także naprawa pojazdów szynowych. Wieloletnie doświadczenie umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu ostateczna satysfakcja jest tylko formalnością. Posiadaniu najnowocześniejszego sprzętu, parku maszynowego powoduje, że naprawy dokonywane są szybko oraz rzetelnie. Zachęcamy do skorzystania z usług.

Nazwa firmy: Seluch
Podstawowy przedmiot działalności: Naprawa pojazdów szynowych
Adres: ul. Gawroniec 78/8, 86-122 Gawroniec
Telefon: +48 721 123 283
Adres e-mail: darekselka@wp.pl
Strona internetowa: www.seluch.pl

Bielecki: nigdy nie zapomnę tej nocy…

- Myślę, że nigdy nie zapomnę tej nocy w złym znaczeniu tego słowa. Rozmowy z Tomkiem (Kowalskim - przyp. WP) były dramatyczne. Próbowaliśmy go namówić do zejścia, były rozmowy o tym że każdy krok w dół przybliża go do życia, każda sekunda tam przybliża go do śmierci - o dramatycznych wydarzeniach na Broad Peak opowiedział na konferencji prasowej w Centrum Olimpijskim w Warszawie Adam Bielecki, jeden z himalaistów, którym udało się zdobyć szczyt i bezpiecznie z niego zejść.

Vettori: Stocha stać na olimpijskie złoto

(fot. PAP/EPA/NED ALLEY)
- Kamil Stoch to obecnie jeden z najlepszych skoczków na świecie. Myślę, że stać go na złoty medal na igrzyskach w Soczi -, złoty i srebrny medalista igrzysk w Albertville w 1992 roku, od dłuższego czasu obserwuje rozwój kariery polskiego skoczka. Przekonuje, że spodziewał się eksplozji jego formy.

- Ma moc w nogach, w skokach to jest podstawa. Jest obecnie jednym z najlepszych zawodników na świecie - mówi „Przeglądowi Sportowemu”.

Kamil już od dawna porównywany jest z Adamem Małyszem, który swego czasu zdominował rywalizację na skoczniach całego świata. Zdaniem Vettoriego, jest to podobny typ zawodnika, co Adam.

- Adam skakał świetnie stylowo i to samo demonstruje Kamil. Pod względem technicznym oraz charakterów są podobni. Adam jest miłym i porządnym człowiekiem. Mimo sukcesów ozmowie z „Przeglądem Sportowym” dwukrotny medalista olimpijski w skokach, Ernst Vettori.

Konoplianka nie zagra z Polską

23-letni pomocnik, który znakomicie spisywał się w barwach reprezentacji Ukrainy na ostatnich mistrzostwach Europy został powołany do kadry na mecze z Polską i Mołdawią, jednak ukraińscy dziennikarze wątpili, czy Konoplianka zdąży na czas wyleczyć kontuzję.

Otóż zawodnik Dnipro Dnipropietrowsk narzekał na ból pleców. We wtorek sztab szkoleniowy tamtejszej reprezentacji poinformował, że zawodnik nie zagra w dwóch kolejnych meczach eliminacyjnych do mistrzostw świata.

Piotr Żyła zwycięzcą

Piotr Żyła po wygraniu swoich pierwszych zawodów Pucharu Świata w Oslo był witany na lotnisku w Krakowie owacyjnie. Jak przyznał, po konkursie wypił „piwko albo dwa” - podaje tvn24.pl.

Na krakowskim lotnisku polski skoczek przyznał, że razem z kolegami z zespołu pozwolił sobie na małe świętowanie po zwycięstwie. - Siedliśmy, po piwku wypili. Albo dwa - przyznał.

Żyła dodał, że po zwycięstwie otrzymał 80 smsów, a nieodebranych połączeń nawet nie liczył. - Na internet po konkursie już nie wchodziłem, głupio mi było. Nie jestem gwiazdą, nie czuję się gwiazdą, nie chcę nią być. Wolę stać z boczku - podkreślił Żyła.