Archive for the ‘Przemysł’ Category

Mirpol klimatyzacja sprzedaż oraz części zamienne AGD

Mirpol.eu jest stroną internetową importera nowych części i mebli chłodniczych znanych firm zachodnich. Z faktu, że jest znana Warszawska firma proponująca też bogaty wybór owych produktów produktów, zaopatrują też przedsiębiorstwa usługowe w branży AGD. Doświadczeni reprezentanci gwarantują radość i zadowolenie z wyboru zakupionych produktów. Jako, że są importerami zyskują dużo partnerów. Przedsiębiorstwo gwarantuje rozpiętość cenową, jak i też pomoc klientom w wyborze systemów. Witryna firmy posiada też prywatny sklep internetowy w którym możecie wykupienia różnego typu części zamiennych, klimatyzacje jak i też dużą ilość innych interesujących mebli powiązanych z AGD.


Nazwa firmy: Mirpol
Podstawowy przedmiot działalności: części zamienne AGD
Adres: ul. Al. Jerozolimskie 225, 02-495 Warszawa
Telefon: +48 22 753 11 90
Adres e-mail: mirpol@mirpol.eu
Strona internetowa: www.mirpol.eu

Regulatory pt100 przedsiębiorstwo Sawterm

Przyrządy do pomiaru temperatury są konieczne w pewnych branżach, chociażby w przemyśle przetwórczym. Należy je zakupić w sklepie Sawterm. To prawdziwy specjalista na rynku czujników różnego typu. Fachowcy pomogą ci wybrać sprzęt, który potrzebujesz i sprzedadzą go w przystępnej cenie. Sawterm to firma familijna, która istnieje w branży parenaście lat, i stale się rozbudowuje. To istotne dla kupujących, by korzystali z usług wprawionych fachowców, którzy doceniają swoją wartość, lecz ciągle chcą ją rozwijać.


Nazwa firmy: Sawterm
Podstawowy przedmiot działalności: czujniki pt100, Regulatory temperatury, czujniki temperatury
Adres: Krajęczyn 4, 09-131 Joniec
Telefon: +48 23 6616333
Adres e-mail: kontakt@sawterm.pl
Strona internetowa: www.sawterm.pl

Alufast gdańskie przedsiębiorstwo produkujące barierki drogowe.

Alufast to firma które zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz serwisem barierek. W ofercie znajdują się barierki ochronne, drogowe i wygrodzeniowe. Wszelkie produkty wytworzone są z najwyższej jakości, atestowanych materiałów, w zaskakujących cenach. Produkcją zajmują się doświadczeni profesjonaliści. Znajdą państwo również transport jak również montaż wszystkich produktów z katalogu, na terenie całego kraju. Główne cechy przedsiębiorstwa to rzetelność jak również terminowe, fachowe przeprowadzenie zamówionej usługi. Namawiamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy Alufast.

Nazwa firmy: AluFast
Podstawowy przedmiot działalności: Barierki ochronne
Adres: ul. Racławicka 17A/1, 80-406 Gdańsk
Telefon: +48 531 840 727
Adres e-mail: biuro@alufast.pl
Strona internetowa: www.alufast.pl

Aggreko serwis agregaty prądotwórcze i chillery

Aggreko zajmuje się wypożyczaniem urządzeń energotwórczych i klimatyzatorów, a także pozostałych skomplikowanych i drogich urządzeń, które czasem są niezbędne w pewnych sytuacjach. Gdy masz chęć na jeden z produktów Aggreko, zadzwoń i zapytaj o wynajem i sposobność transportu. Firma zajmuje się również produkcją oraz dostarczaniem własnych produktów, toteż kooperacja z nią jest wygodna i gwarantuje mnóstwo satysfakcji. Sprzęty prądotwórcze, jakie tu zamówisz będą dla Ciebie funkcjonować całymi latami!

Przedsiębiorstwo: Aggreko
Główny zakres działalności: chillery
Adres: Bruszewska 20, 03-046 Warszawa
Telefon: +48 22 864 7890
Poczta elektronicza: kontakt@aggreko.pl
Firmowa strona www: www.aggreko.pl