Archive for the ‘Fotografia’ Category

Jaka jest funkcja fotografii ślubnej, urodzinowej, ciążowej. Może odpowiedzieć tylko fotograf Karol Piątek.

Karol Piątek to fotograf, którego prace można podziwiać przykładowo na jego witrynie internetowej w bogatym portfolio. Znajdziemy tam akty, fotografie weselne, z ważnych uroczystości oraz wiele pozostałych, które wywołają w widzach prawdziwą rozkosz. Fotografie te są rewelacyjnej jakości, i pokazują wszystko to, co niedostrzegalne gołym wzrokiem. Jest w zdjęciach jakaś lekkość i świetnie widać, że są robione dłonią fachowca. Pan Piątek jest myśliwym piękna, i świetnie to widać na jego dziełach zatrzymanych na kliszy.


Przedsiębiorstwo: Karol Piątek
Główny zakres działalności: Fotograf na chrzest
Adres: ul. Kościuszki 2B, 42-440 Ogrodzieniec
Telefon: 5353-8-5858
Poczta elektronicza: karolpiatek@karolpiatek.pl
Firmowa strona www: www.karolpiatek.pl

Fotograf ślubny Jolanta Ryłko Bydgoszcz

Wesele to wyjątkowe zdarzenie, jakie latami będą pamietać wszyscy jego goście. Warto zadbać o właściwą ozdobę uroczystości, by każdy zdobył jak najlepsze wspomnienia. Pani Jolanta Ryłko to istny mistrz których nie ma dużo w kraju. Zrobi rewelacyjne fotografie plenerowe, portretowe, a później obrobi je oraz ubierze w elegancki tradycyjny album. Wybór dobrego specjalisty jest zasadniczy gdy szukasz osób odpowiedzialnych za twój ślub. Fotograf Jolanta uchwyci na zdjęciach to, co niezauważalne dla innych.


Przedsiębiorstwo: Jolanta Ryłko
Główny zakres działalności: fotografia ślubna Bydgoszcz
Adres: Bydgoszcz
Telefon: 607 526 501
Poczta elektronicza: foto@jolantarylko.pl
Firmowa strona www: www.jolantarylko.pl

Fotoceramika czyli drukowanie fotografii na porcelanie

Aby zrobić ciekawy prezent dla bliskiej osoby nie musisz wydać tysięcy. Wystarczy oryginalny pomysł i serce włożone do jego finalizacji. Firma Betimo zrobi na Twoje zamówienie niebanalne zdjęcie na porcelanie albo krysztale. Wystarczy, że wyślesz do firmy pewną fotografię, a ona udoskonali jej jakość i nadrukuje na wybrany przedmiot. Tak właśnie możesz otrzymać chocby własny portret na szkle! Musisz przyznać, że to oryginalny upominek, który na pewno polubi obdarowana osoba.


Nazwa: Betimo
Główny przedmiot działalności: zdjęcia nagrobkowe
Adres przedsiębiorstwa: Kraśnik Górny 46B, 59-700 Bolesławiec
Telefon: +48 75 612 90 60
E-mail: info@betimo.pl
Witryna internetowa: fotoceramika.co