NAFIKOŁ Babiński rodzinne przedsiębiorstwo wytwarzające schody ze stali

Witryna http www.babinski.com.pl przynależy do rabczańskiej firmy NAFIKOŁ, która działa na rynku od wielu lat. Wiekowe doświadczenie ułatwia im wręcz świetne na zrozumienie klienta i pomoc przy wyborze idealnego materiału. Zawdzięczając doświadczeniu wkroczyli w krąg renomowanych i często oferowanych producentów. A w swej ofercie posiadają różnego tupu schody ze stali nierdzewnej, stworzone z najlepszego gatunku materiału, schody metalowe okrągłe, schody drewniane na konstrukcji metalowej, jak i też granitowe na konstrukcji metalowej i wiele, wiele innych możliwości. Mimo tego rodzaju konstrukcji zajmują się kowalstwem artystycznym, oraz projektami dla wielkich znanych przedsiębiorstw. Z całego serca zapraszamy


Nazwa firmy: Nafikoł - Babiński
Podstawowy przedmiot działalności: Schody metalowe
Adres: Skawa 666B, 34-713 Skawa
Telefon: (0-18) 26 89 104
Adres e-mail: babinski1@op.pl
Strona internetowa: babinski.com.pl

This entry was posted on wtorek, Lipiec 30th, 2013 at 19:19 and is filed under Budownictwo. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “NAFIKOŁ Babiński rodzinne przedsiębiorstwo wytwarzające schody ze stali”

  1. Sierpień 16th, 2013 at 13:53

    Henryk Sobota says:

    U przedsiębiorstwa Nafikoł naprawdę mogą państwo zauważyć profesjonalizm zbudowany przez wiele lat istnienia. Zapraszam do zapoznania się z kompleksową ofertą schodów jak również kowalstwa artystycznego.

Leave a Reply