Archive for Czerwiec, 2013

Naprawa pojazdów szynowych - Seluch

Seluch - profesjonalne przeglądy oraz serwis, a także naprawa pojazdów szynowych. Wieloletnie doświadczenie umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu ostateczna satysfakcja jest tylko formalnością. Posiadaniu najnowocześniejszego sprzętu, parku maszynowego powoduje, że naprawy dokonywane są szybko oraz rzetelnie. Zachęcamy do skorzystania z usług.

Nazwa firmy: Seluch
Podstawowy przedmiot działalności: Naprawa pojazdów szynowych
Adres: ul. Gawroniec 78/8, 86-122 Gawroniec
Telefon: +48 721 123 283
Adres e-mail: darekselka@wp.pl
Strona internetowa: www.seluch.pl

Grzalka - Backer OBR Sp. z o.o.

Backer OBR ? producent szerokiej gamy produktów związanych z grzejnictwem elektrycznym. Główne kategorie produktów to: rurkowe elementy grzejne, foliowe elementy grzejne, gołoskrętkowe elementy grzejne, układy sterujące i wiązki kablowe, rezystory mocy i potencjometry oraz specjalne elementy grzejne. Najwyższa jakość, konkurencyjna cena w połączeniu z ponadprzeciętną obsługą są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Nazwa firmy: Backer OBR Sp. z o.o.
Podstawowy przedmiot działalności: Grzalka
Adres: ul. Głowackiego 39 , 74-200 Pyrzyce
Telefon: +48 91 4819900
Adres e-mail: info@backerobr.pl
Strona internetowa: www.backerobr.pl

Budowa basenu - StarPool

Największy producent basenów poliestrowych w Europie, liczący się producent w Europie ? StarPool. Ogromne doświadczenie w branży pozwala na świadczenie profesjonalnych usług związanych z doborem odpowiedniego basenu oraz montażem bezpośrednio u klienta. Wytrzymałe materiały, liczne certyfikaty i tysiące realizacji w połączeniu z ekspozycją stanowią szereg konkretnych argumentów przemawiających za firmą StarPool.

Nazwa firmy: StarPool
Podstawowy przedmiot działalności: Budowa basenu
Adres: ul. Dworska 7, 45-752 Opole
Telefon: +48 691 596 523
Adres e-mail: biuro3@starpool.pl
Strona internetowa: www.starpool.com.pl

Sputnik-Team - www.sputnik-team.pl

Sputnik-Team jest sklepem internetowym posiadającym w ofercie przede wszystkim odzież motocyklową, kaski, różnego rodzaju zabezpieczenia i akcesoria. Sztandarowymi produktami są buty motocyklowe buse oraz sidi. Produkty pochodzą od renomowanych dystrybutorów oraz producentów. Szybka wysyłka oraz perfekcyjna obsługa klienta sprawia, że każdy z naszych klientów jest stu procentach zadowolony z zakupu.

Nazwa firmy: Sputnik-Team
Podstawowy przedmiot działalności: Sputnik-Teambusesidi
Adres: Jedlicze A Stanisławy 8, 95-073 Grotniki
Telefon: 668-294-628
Adres e-mail: sputnik-team@wp.pl
Strona internetowa: www.sputnik-team.pl

Nieruchomości Toruń - Art-Centrum

Poszukujesz domu, mieszkania, działki? Zgłoś się do nas. Firma Art-Centrum z ogromnym stażem rynkowym na swojej stronie prezentuje szeroką ofertę wzbogaconą o zdjęcia na stronie internetowej. Dzięki nam kupisz, wynajmiesz, zamienisz nieruchomość, dobierzesz odpowiedni kredyt. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Nazwa firmy: Art-Centrum
Podstawowy przedmiot działalności: Nieruchomości Toruń
Adres: ul. Jana Zamoyskiego 2A/2, 85-063 Bydgoszcz
Telefon: +48 52 520 66 77
Adres e-mail: biuro@art-centrum.eu
Strona internetowa: www.art-centrum.eu

Orurowanie navara - Steeler

Wieloletnie doświadczenie w branży doposażeniowej aut typu 4×4 oraz pickup, fachowe porady, kadra, która doradzi indywidualnie każdemu z naszych klientów zarówno pod kątem technicznym jak i wizualnym. Nasze produkty w skład których wchodzą m.in. osłony podwozia, skrzyń biegów, silników, orurowanie do aut spełniają wszystkie normy, posiadają homologacje i są dopuszczone do obrotu. Stawiamy na kompleksowość oferty i doradztwo kończące się pełną satysfakcją klienta.

Nazwa firmy: Steeler
Podstawowy przedmiot działalności: Orurowanie navara
Adres: ul. Grodzieńska 78/4, 16-100 Sokółka
Telefon: +48 85 711 95 58
Adres e-mail: info@steeler.pl
Strona internetowa: www.steeler.pl

Serwis laptopów Łódź - Top Komputer

Uszkodziłeś laptopa, komputer? Poszukujesz profesjonalnego serwisu? Firma Top Komputer z niemal 15 letnim doświadczeniem podejmie się naprawy urządzeń komputerowych oraz peryferyjnych takich jak drukarki, projektory. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi usługi realizowane są szybko, bez zbędnych opóźnień. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z usług firmy Top Komputer.

Nazwa firmy: Top Komputer
Podstawowy przedmiot działalności: Serwis laptopów Łódź
Adres: ul. Andrzeja Struga 40 90-501 Łódź
Telefon: 0 42 633-46-26
Adres e-mail: top@topkomputer.com
Strona internetowa: www.topkomputer.com

Projektowanie stron Toruń - MPL Design

Kompleksowe usługi związane z projektowaniem, tworzeniem stron internetowych ? to główna domena działania firmy MPL Design z Torunia. Pasja, kreatywność zespołu powoduje, że projekty wychodzące spod naszych skrzydeł mają indywidualny charakter, są niepowtarzalne i co najważniejsze są satysfakcjonujące dla naszych klientów. Jeżeli poszukujesz firmy w celu wykonania niebanalnej strony internetowej ? zgłoś się do nas, MPL Design podejmie się każdego wyzwania!

Nazwa firmy: MPL Design
Podstawowy przedmiot działalności: Projektowanie stron Toruń
Adres: ul. kpt. Jana Drzewieckiego 15/67, 87-100 Toruń
Telefon: +48 608 68 33 44
Adres e-mail: kontakt@mpldesign.pl
Strona internetowa: www.mpldesign.pl

Inteligentny dom - iHMS

Oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo ? to jedne z wielu korzyści możliwych do uzyskania dzięki zastosowaniu produktów oferowanych przez firmę iHMS. Inteligentny dom przestał się już kojarzyć z filmami science fiction ? teraz jest w zasięgu każdego z nas. Nieprawdopodobne ułatwienie dzięki dedykowanym rozwiązaniom są główną domeną działalności firmy. Jesteśmy profesjonalistami. Bazując na doświadczeniu i oprogramowaniu tworzonym przez nas oferujemy produkty z najwyższej półki ściśle dopasowane do potrzeb klientów.

Nazwa firmy: iHMS
Podstawowy przedmiot działalności: Inteligentny dom
Adres: ul. Lipowej 31/33 lok. 27, 15-424 Białystok
Telefon: +48 697 518 738
Adres e-mail: biuro@ihms.pl
Strona internetowa: www.ihms.pl