Archive for Sierpień, 2013

Najwyższej jakości NNW zakład Asis Partner

Asis to profesjonalny doradca kredytowy z filią w Słupsku. Oprócz doskonałych ubezpieczeń oferuje również usługi w kwestii finansowania sprzętu i pozyczek dla działalności oraz osób fizycznych. Oferty kredytowe są niezwykle potrzebne w obecnych czasach, gdy na wszystko potrzeba funduszy, a zysk firmy bez jakiegokolwiek wsparcia pieniężnego jest nieosiągalny. Jeżeli szukasz wsparcia, jakiemu mógłbyś zawierzyć i który umożliwi Ci zdobyć fundusze na wybrany cel, to zobacz Asis z pewnością będziesz zadowolony.


Przedsiębiorstwo: Asis Partner
Główny zakres działalności: Ubezpieczenia komunikacyjne Słupsk
Adres: ul.Grodzka 1/46, 76-200 Słupsk
Telefon: 59 724 17 57
Poczta elektronicza: biuro@asispartner.pl
Firmowa strona www: www.asispartner.pl

Wysokiej jakości automatyka do kontroli bram producent Cannex

Przedsiębiorstwo Cannex gwarantuje ogromny zakres prac w kwestii bram garażowych, ogrodzeń i akcesoriów, a również wszelkich akcesoriów i zleceń związanych z bramami. Specjaliści. pracujący w Cannex polecą Tobie najlepszą bramę do domu, metody otwierania, specjalne gadżety takie jak siłowniki czy kontrolki. Usługi Cannex są niezwykle fachowe, Cannex oferuje gwarancję na nie, jak też zapewnia montaż bram i automatyki, lecz także ich serwis, co niejednokrotnie jest bardzo potrzebne.


Nazwa: Cannex
Główny przedmiot działalności: piloty do bram
Adres przedsiębiorstwa: ul. Osiedlowa 96, 05-082 Stare Babice
Telefon: 22 722-93-88
E-mail: cannex@interia.pl
Witryna internetowa: www.cannex.pl

Pełne poczucie bezpieczeństwa ze sprzętem sklepu LucAnn czujniki czadu.

W domach i zakładach pracy warto instalować sobie czujniki czadu, czujniki dymu i czujniki gazu, które perfekcyjnie wyczuwają skrajności i alarmują przed tym ludzi, którzy mieszczą się w środku. Podobne wykrywacze, ale także alkomaty albo prostownik potrzebne do codziennego użytku, możesz nabyć w firmie LucAnn. Alkomat powinieneś mieć zawsze w aucie, żeby posiąść pewność, iż jeździsz absolutnie czysty. W wirtualnym sklepie LucAnn dostaniesz te przedmioty w niesamowicie atrakcyjnych cenach.


Nazwa przedsiębiorstwa: LucAnn
Przedmiot działalności: Czujniki dymu, Czujniki czadu, Alkomaty
Adres firmy: ul. Teodora Kalidego 77/2, 41-500 Chorzów
Tel.: 798-50-60-75
Adres mail: biuro@lucann.pl
Strona www: www.e-zakup.pl

Rodzaje reklamowania produktu druk flag

W pewnych sytuacjach umieszczenie nadruku na wielkiej tkaninie jest doskonałym patentem promocji. Trzeba jednak pamiętać, iż jest to wyjątkowy rodzaj reklamy i musi mieć doskonałą klasę. Żeby sprostać wymogom zleceniodawców agencja CHS zatrudnia najlepszych profesjonalistów, jacy doskonale umieją obsługiwać drukarki robiące wydruki na dużych formatach. Dzięki temu możliwe będzie wykonywanie flag narodowych czy reklamowych, lecz także pozostałego rodzaju promocji przeznaczonej do drukowania na materiałach, i to w sporym rozmiarze.


Nazwa przedsiębiorstwa: CHS Studio
Przedmiot działalności: flagi
Adres firmy: ul. A. Struga 23, 90-100 Zgierz
Tel.: +48 (42) 71 40 300
Adres mail: info@druk-flag.pl
Strona www: www.druk-flag.pl

Jajka z chowu ściółkowego ferma drobiu Kaźmieczak

Jajka kurze to bardzo dobry element naszego zdrowego odżywiania. Zawierają nie tylko białko, lecz także składniki i sole potrzebne do właściwego funkcjonowania organizmu. Specjaliści zalecają, żeby spożywać jajka już od najmłodszych lat, by pożyć dłużej i szczycić się dobrym zdrowiem. Warto jednak zwracać uwagę na to, skąd bierzemy swoje jaja. Jajka z fermy Kaźmierczak są wartościowe, gdyż hodowane zgodnie z wszelkimi standardami sanepidowymi, z naciskiem na odpowiednie karmienie kur, żeby mogły znosić zdrowe, pełne walorów zdrowotnych jajka.


Nazwa firmy: Ferma drobiu „Kaźmierczak”
Podstawowy przedmiot działalności: Zdrowe jajka
Adres: ul. Słoneczna 2, Żodyń, 64-212 Siedlec
Telefon: 68 384 87 44
Adres e-mail: lukaszkazmierczak@onet.pl
Strona internetowa: www.fermakazmierczak.pl

Budowa jak i przywracanie do sprawności turbosprężarek.

Firma A.M.Serwis to profesjonalny serwis motoryzacyjny, na jaki możesz się zapisać online. Co więcej, można tu nawet nabyć niezbędne komponenty do samochodów oraz turbosprężarki, choćby przez sieć. Najwyższej klasy sprzęt oraz możliwość kupienia ich na raty dzięki współpracy z wygodnym bankiem to przymioty A.M.Serwis. Zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa i spójrz, jakie wyroby posiada dla Ciebie. Dostaniesz tu wszystko, czego pragniesz do swojego samochodu, i to online, bez wstawania z mieszkania!


Nazwa firmy: A.M. Serwis
Podstawowy przedmiot działalności: Turbosprężarki nowe
Adres: ul. Abrahama 7b, 81-198 Pogórze
Telefon: 586255854
Adres e-mail: biuro@amserwis.pl
Strona internetowa: www.amserwis.pl

Astrini Design kreowanie przestrzeni miasta

Astrini Design to grupa świeżych i aktywnych projektantów, których hobby jest projektowanie ogrodów przydomowych. Nietypowe kształty, odważne kolory, wygoda i nowoczesność to najlepiej prezentuje projekty, jakie już zostały postawione przez firmę. Projektowanie przestrzeni publicznych to ciężkie wyzwanie, ale Astrini radzi sobie z nim wybornie. Robi odważne, lecz estetyczne i ergonomiczne ławki parkowe, lecz również inne przedmioty ogrodowe, z jakich może skorzystać spacerowicz w środku miasta.


Nazwa przedsiębiorstwa: Astrini Design
Przedmiot działalności: kreowanie przestrzeni, ławki miejskie
Adres firmy: ul. Graniczna 7, Wilkowice, 64-115 Święciechowa
Tel.: +48 65 529 91 91
Adres mail: studio@astrini-design.pl
Strona www: www.astrini-design.pl

Jaka jest funkcja fotografii ślubnej, urodzinowej, ciążowej. Może odpowiedzieć tylko fotograf Karol Piątek.

Karol Piątek to fotograf, którego prace można podziwiać przykładowo na jego witrynie internetowej w bogatym portfolio. Znajdziemy tam akty, fotografie weselne, z ważnych uroczystości oraz wiele pozostałych, które wywołają w widzach prawdziwą rozkosz. Fotografie te są rewelacyjnej jakości, i pokazują wszystko to, co niedostrzegalne gołym wzrokiem. Jest w zdjęciach jakaś lekkość i świetnie widać, że są robione dłonią fachowca. Pan Piątek jest myśliwym piękna, i świetnie to widać na jego dziełach zatrzymanych na kliszy.


Przedsiębiorstwo: Karol Piątek
Główny zakres działalności: Fotograf na chrzest
Adres: ul. Kościuszki 2B, 42-440 Ogrodzieniec
Telefon: 5353-8-5858
Poczta elektronicza: karolpiatek@karolpiatek.pl
Firmowa strona www: www.karolpiatek.pl

Najwyższej jakości orurowanie do pojazdów off road owych i ciężarowych Steeler

Przedsiębiorstwo Steeler zajmuje się fachowym orurowaniem pojazdów niektórych rodzajów oraz osłonami na silnik. To rzecz, jakiej nie wykonuje producent, lecz można ją zrobić choćby w Steeler. To zespół fachowców, jacy doradzą i wybiorą najlepsze komponenty do Twojego samochodu, a później zamontują je na odpowiedni sposób. Innowacyjne osłony dla Twego samochodu to sposób na podkreślenie jego charakteru, więc kup orurowanie i pozwól to zrobić doskonałym specjalistom z tej branży, którzy zrobią to najskuteczniej.


Nazwa firmy: Steeler
Podstawowy przedmiot działalności: osłona pod silnik, Orurowanie scania
Adres: ul. Grodzieńska 206, 16-100 Sokółka
Telefon: 85 711 95 58
Adres e-mail: info@steeler.pl
Strona internetowa: www.steeler.pl

Przedsiębiorstwo Jaga grzejniki łazienkowe jak też nagrzewnice

Jeśli szukasz kaloryfera, jaki będzie oferował duże ilości gorąca i elegancko rozprowadzał je po dużym domu, to udaj się do firmy Jaga, która posiada największy asortyment kaloryferów w Polsce. Oprócz kaloryferów skatalogowanych w różne kategorie odnajdziesz tam wiele odcieni, fasonów i parametrów kaloryferów, spośród których z powodzeniem znajdzie się coś, co będzie idealnie sprawowało funkcje praktyczne i ozdobne w twoim domu. Szukasz dyskretnego kaloryfera, czy może ozdoby na ścianę, która dodatkowo w sposób ekologiczny będzie ogrzewała dom? To kupisz w firmie Jaga w jej bogatych folderach.

Przedsiębiorstwo: Jaga
Główny zakres działalności: grzejniki konwekcyjne, nagrzewnice
Adres: ul. Zwycięzców 28 lok. 26, 03-938 Warszawa
Telefon: +48 22 672 88 82
Poczta elektronicza: info@jaga.com.pl
Firmowa strona www: www.jaga.com.pl