Archive for the ‘Usługi’ Category

Fachowe organizowanie imprez najlepszej jakości.

Urządzenie hucznej imprezy albo skromnej kolacji wymaga mnóstwo pracy. Trzeba wynająć salę, ustalić terminy, załatwić jedzenie i obsługę. Jeśli nie wiesz, skąd zorganizować kelnerów czy scenę, to zostaw to specjalistom. SmartEvent zorganizował już wiele ciekawych imprez i zorganizuje ją również dla Ciebie. Efekty specjalne to dla specjalistów łatwizna. Zaufaj fachowcom, którzy wiedzą świetnie, co oznacza świetna impreza, i co ważne potrafią ją zaplanować i zrealizować od początku do końca!

Nazwa przedsiębiorstwa: Event-24
Przedmiot działalności: Organizacja konferencji
Adres firmy: ul. Zbożowa 4/62, 81-020 Gdynia
Tel.: +48 58 380 50 60
Adres mail: biuro@event-24.pl
Strona www: www.event-24.pl

Serwis laptopów Łódź - Top Komputer

Uszkodziłeś laptopa, komputer? Poszukujesz profesjonalnego serwisu? Firma Top Komputer z niemal 15 letnim doświadczeniem podejmie się naprawy urządzeń komputerowych oraz peryferyjnych takich jak drukarki, projektory. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi usługi realizowane są szybko, bez zbędnych opóźnień. Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z usług firmy Top Komputer.

Nazwa firmy: Top Komputer
Podstawowy przedmiot działalności: Serwis laptopów Łódź
Adres: ul. Andrzeja Struga 40 90-501 Łódź
Telefon: 0 42 633-46-26
Adres e-mail: top@topkomputer.com
Strona internetowa: www.topkomputer.com

Projektowanie stron Toruń - MPL Design

Kompleksowe usługi związane z projektowaniem, tworzeniem stron internetowych ? to główna domena działania firmy MPL Design z Torunia. Pasja, kreatywność zespołu powoduje, że projekty wychodzące spod naszych skrzydeł mają indywidualny charakter, są niepowtarzalne i co najważniejsze są satysfakcjonujące dla naszych klientów. Jeżeli poszukujesz firmy w celu wykonania niebanalnej strony internetowej ? zgłoś się do nas, MPL Design podejmie się każdego wyzwania!

Nazwa firmy: MPL Design
Podstawowy przedmiot działalności: Projektowanie stron Toruń
Adres: ul. kpt. Jana Drzewieckiego 15/67, 87-100 Toruń
Telefon: +48 608 68 33 44
Adres e-mail: kontakt@mpldesign.pl
Strona internetowa: www.mpldesign.pl

Organizacja imprez - SmartEvent

Nowoczesne technologie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem ? tak w skrócie można opisać firmę SmartEvent. Organizacja eventów, robienie tłumaczeń, kreowanie marki oraz organizacja konferencji należy do podstawowej działalności firmy i wzbogacona o wykwalifikowaną kadrę oraz zaplecze gwarantuje świadczenie usług na wysokim poziomie. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Nazwa firmy: SmartEvent
Podstawowy przedmiot działalności: Organizacja imprez
Adres: B. Limanowskiego 33/4 10-342 Olsztyn
Telefon: 58 380 50 60
Adres e-mail: biuro@event-24.pl
Strona internetowa: www.event-24.pl