Archive for the ‘Reklama’ Category

Flagi przenośne funkcjonalna forma zareklamowania

Żeby flaga mogła elegancko łopotać i pokazywać własną zawartość, musi być usytuowana na porządnym statywie. Doskonałe konstrukcje oferuje firma Feng, specjalista w branży składanych, przenośnych masztów flagowych. Posiadają one właściwe rozmiary, by się nie chwiać, oferują wieloletnie użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Ponieważ flagi zwykle są używane na zewnątrz, firma Feng sprawiła, by łatwo się je rozkładało, a dodatkowo oferuje specjalne pokrowce na flagi.


Nazwa: Feng Beach Flag
Główny przedmiot działalności: maszty aluminiowe
Adres przedsiębiorstwa: ul. A. Struga 23, 95-100 Zgierz
Telefon: +48 (42) 71 40 300
E-mail: info@masztyprzenosne.pl
Witryna internetowa: www.masztyprzenosne.pl

Rodzaje reklamowania produktu druk flag

W pewnych sytuacjach umieszczenie nadruku na wielkiej tkaninie jest doskonałym patentem promocji. Trzeba jednak pamiętać, iż jest to wyjątkowy rodzaj reklamy i musi mieć doskonałą klasę. Żeby sprostać wymogom zleceniodawców agencja CHS zatrudnia najlepszych profesjonalistów, jacy doskonale umieją obsługiwać drukarki robiące wydruki na dużych formatach. Dzięki temu możliwe będzie wykonywanie flag narodowych czy reklamowych, lecz także pozostałego rodzaju promocji przeznaczonej do drukowania na materiałach, i to w sporym rozmiarze.


Nazwa przedsiębiorstwa: CHS Studio
Przedmiot działalności: flagi
Adres firmy: ul. A. Struga 23, 90-100 Zgierz
Tel.: +48 (42) 71 40 300
Adres mail: info@druk-flag.pl
Strona www: www.druk-flag.pl

AMStudio fachowa promocja dla przedsiębiorstw.

AM Studio to firma reklamowa trudniąca się głównie wydrukami, ale również dekorowaniem wnętrz. Zatrudnia najlepszych specjalistów z branży grafiki i drukowania, co sprawia, że to lider w tej branży. W Poznaniu nie znajdziesz drugiej firmy o tak szerokim doświadczeniu. Jeżeli myślisz o wykończeniu sklepu lub hotelu w nowoczesnym klimacie, który przyciągnie klientów, to poleć zadanie projektantom z AM Studio. Będziesz zadowolony z rezultatów ich trudnej pracy, która obejmuje nie jedynie projekt, ale także całościowe wykonanie.

Nazwa przedsiębiorstwa: AM Studio
Przedmiot działalności: Wydruki wielkoformatowe
Adres firmy: ul.Ostrowska 572a, 61-324 Poznań
Tel.: 061 653 8883
Adres mail: biuro@amstudio.com.pl
Strona www: www.amstudio.com.pl

8k najlepsza reklama w internecie

Agencja reklamowe, Responsive web design, Strony mobilne, Strony responsywne Przedsiębiorstwo 8k trudni się reklamą. 8k zajmuje się tworzeniem stron mobilnych, które umożliwiają otwieranie okolica na różnego typu urządzeniach wyposażonych w wifi. Zajmują się również tworzeniem stron responsywnych, czyli takich które dostosowuja się do rozmiaru rozdzielczości urządzenia mobilnego. Artyzm zareklamowania się w sieci jest chwilowo popularna. Kto nie ma swojej strony dla użytkowników posługujących się biegle internetem nie istnieje. Powinno się zabłysnąć w sieci by uzyskać klienta i by być w stanie opowiedzieć swój produkt na rynku. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą która znajduje się na stronie 8k.com.pl


Firma: 8k
Podstawowy zakres działalności: Strony responsywne
Adres kontaktowy: Włocławska 167, pok 260 - 258, 87-100 Toruń
Tel.: +48 669 587 585
Mail: biuro@8k.com.pl
Witryna www: 8k.pl

A. R. P. gadżety marketingowe odzież dystrybucja oraz produkcja

A. R. P. to istni specjaliści na rynku drukarstwa. Firma zajmuje się produkcją artykułów promocyjnych i poligraficznych na własne potrzeby zamawiających. Możesz tu zlecić koszulki z nadrukiem, ołówki, breloczki, kalendarze i wiele innych, a wszystko to opisane logo Twojej działalności. Firma A. R. P. to także specjalista w zakresie drukowania i produkcji finalnych produktów drukarskich. Wydrukujesz tu to, co potrzebne na podstawie przesłanego materiału graficznego.

Nazwa firmy: A.R.P.
Podstawowy przedmiot działalności: artykuły reklamowe, segregatory reklamowe, kalendarze reklamowe
Adres: ul. Długa 23N, 05-270 Marki
Telefon: 22 349 20 23
Adres e-mail: biuro@arp.waw.pl
Strona internetowa: www.arp.waw.pl