Archive for the ‘Meble’ Category

Astrini Design kreowanie przestrzeni miasta

Astrini Design to grupa świeżych i aktywnych projektantów, których hobby jest projektowanie ogrodów przydomowych. Nietypowe kształty, odważne kolory, wygoda i nowoczesność to najlepiej prezentuje projekty, jakie już zostały postawione przez firmę. Projektowanie przestrzeni publicznych to ciężkie wyzwanie, ale Astrini radzi sobie z nim wybornie. Robi odważne, lecz estetyczne i ergonomiczne ławki parkowe, lecz również inne przedmioty ogrodowe, z jakich może skorzystać spacerowicz w środku miasta.


Nazwa przedsiębiorstwa: Astrini Design
Przedmiot działalności: kreowanie przestrzeni, ławki miejskie
Adres firmy: ul. Graniczna 7, Wilkowice, 64-115 Święciechowa
Tel.: +48 65 529 91 91
Adres mail: studio@astrini-design.pl
Strona www: www.astrini-design.pl

Profrost kompleksowe wyposażenie sklepów, każdego rodzaju.

Firma ProFrost to kompleksowe wyposażenie obiektów handlowych. Nabędziemy tu zarówno lady chłodnicze, jak i lodówki oraz krajalnice, czyli to, co jest niezbędne w twoim sklepie. Bogactwo produktów i profesjonalna obsługa w sklepie Profrost powodują, że zaopatrzenie się weń jest istną rozkoszą. Dodatkową cechą firmy są rewelacyjne ceny produktów, mierzenie i wysyłka i prędka finalizacja. Jeśli otwierasz przedsiębiorstwo, to możesz zaopatrywać się tutaj w ProFrost, tak zagwarantujesz sklepowi wyjątkowe meble.


Firma: Profrost
Podstawowy zakres działalności: szafy chłodnicze
Adres kontaktowy: Kijowska 84, 85-703 Bydgoszcz
Tel.: 52 340-04-22
Mail: sprzedaz@profrost.pl
Witryna www: profrost.pl

Inventive Group meble i warsztatowe

Choć umeblowanie zwykle kojarzy nam się z drzewem, to inne materiały są również dość powszechne. Wstawia się je zwykle w biurach, a także w miejscach pracy o charakterystycznych cechach. Inventive Group to specjalistyczna marka trudniąca się sprzedażą najlepszej jakości szafek biurowych i pozostałych zrobionych głównie z metalu. Są to szafki używane do bardzo opisanych celów, wykonane z wysokiej klasy metali przez najlepszych fachowców. Warto kupić takie szafki do własnej działalności i użytkować je przez całe lata.

Nazwa przedsiębiorstwa: Inventive Group
Przedmiot działalności: szafy kartotekowe, meble medyczne, meble metalowe
Adres firmy: Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa
Tel.: 022 838 97 25
Adres mail: inventive@inventivegroup.pl
Strona www: www.inventivegroup.pl