Archive for Wrzesień, 2013

Wysokojakościowe usługi naprawiania pilotów samochodowych Impuls elektronika

Reperacja pojazdów musi być porządna, niedroga oraz sprawdzona. Akurat taki jest Impuls, który znajduje się w Warszawie. Gdy Warszawa jest Twym przeznaczeniem wycieczki czy obszarem zameldowania, bez zamyślenia możesz odnieść korzyść z usług warsztatu, bez różnicy na to, czy potrzebujesz naprawy pilotów samochodowych, regenerację auta, czy jego diagnostykę. Impuls to pogotowie alarmowe, dla którego nie jest nowa elektronika samochodowa, a awaryjne uruchamianie pojazdów nie powoduje najmniejszego kłopotu. By zaznajomić W celu zapoznania się z zakresem wykonywanych {napraw, namawiam do zobaczenia strony w Internecie serwisu.


Nazwa przedsiębiorstwa: Impuls-elektronika
Przedmiot działalności: Naprawa pilotów samochodowych
Adres firmy: ul. Wołodyjowskiego 79, 02-724 Warszawa
Tel.: 601-203-560
Adres mail: elektronika@impuls-security.pl
Strona www: www.impuls-elektronika.pl/elektronika

FB Decor wysokiej jakości materiały z drzewa

Firma FB Decor to specjalistyczna firma, zajmująca się głównie tworzeniem części drewnianych do budowy i wykończenia mieszkań. Wyroby firmy są unikalne wymuskane, krojone na zamówienie, toteż pasują wyłącznie do jednego wnętrza, pod jakie zostały zrobione. FB Decor wykonuje meble do pokoi, drzwi, schody i wszelkie części dekoracyjne, które z pewnością wywołają wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych do naszego mieszkania. Stolarnia zatrudnia wspaniałych ekspertów, posiadających kilkanaście lat kwalifikacji w obróbce drzewa.


Nazwa: FB Decore
Główny przedmiot działalności: Kuchnie
Adres przedsiębiorstwa: ul. Zbożowa 20, 86-010 Koronowo
Telefon: 603-461-155
E-mail: stolarnia@fbdecor.pl
Witryna internetowa: www.fbdecor.pl

Najlepsze książki o pomorzu jak również wojnie Maszoperia

Wydawnictwo Oskar to specjalistyczna działalność zajmująca się wydawaniem i sprzedawaniem książek, także drogą internetową. Jednak nie jest to klasyczne wydawnictwo, gdyż oferuje głównie maszoperię literaturę historyczną, głównie z rejonu pomorskiego. To wciągająca literatura dla każdego, kto pasjonuje się historią i lubi ją w postaci ciekawej literatury. Dzięki wspaniałym pozycjom firmy Oskar możesz poznać dzieje własnego kraju, jak też miło spożytkować czas pochłaniając lektury kupowane drogą online z dostawą do domu.


Nazwa przedsiębiorstwa: Maszoperia
Przedmiot działalności: Historia pomorza książki, Historia II wojny światowej książki, książki o Gdańsku
Adres firmy: ul. Otwarta 5A, 80-169 Gdańsk (Suchanino)
Tel.: +48 58 710 58 11
Adres mail: wydawnictwo@maszoperia.org
Strona www: www.maszoperia.org

Najlepsze wczasy nad polskim wybrzerzem kurort Sarbinowo i Pobierowo

Nasze wybrzeże kojarzone bywa często z nieprzyjemną pogodą, dlatego wybierając nocleg na wybrzeżu w Sarbinowie dobrze zdecydować się na jak najmocniej komfortowy nocleg. Proponuje go firma DomyLetnie.com, która ma zespoły gigantycznych domków z kilkoma pokojami, kuchnią i łazienkami, jakie są skłonne ugościć chocby do kilkunastu turystów naraz! Wejdź na stronę główną i upewnij się, jak ciekawą ofertę domków wczasowych może wszystkim zagwarantować, usytuowanych zaraz obok plaży w przepięknych warunkach krajobrazowych.


Nazwa przedsiębiorstwa: Domy letniskowe
Przedmiot działalności: domki letniskowe nad bałtykiem, wczasy pobierowo, sarbinowo domki
Adres firmy: ul. Zachodnia 22, 72-346 Pobierowo
Tel.: 600 032 745
Adres mail: poczta@domyletnie.com
Strona www: www.domyletnie.com

Pensjonat Słoneczna sala weselna w Sierakowie

Urlop nad jeziorem to doskonały sposób na wykorzystanie ostatnich dni lata. Jeśli śnisz o wybornym wypoczynku w przytulnej okolicy, w otoczeniu zniewalających krajobrazów, to udaj się do pensjonatu Słoneczna. To cichy pensjonat umieszczony nad jeziorem Jaroszewskim, które w sezonie jest pełne wczasowiczów spragnionych porządnego wypoczynku. Pensjonat gwarantuje komfortowe pokoje, smaczne posiłki oraz atrakcje dla każdego gościa, a to w atrakcyjnych cenach, jakie nie zrujnują naszych kieszeni.


Firma: Słoneczna
Podstawowy zakres działalności: Sale weselne
Adres kontaktowy: ul. Poznańska 28, 64-410 Sieraków
Tel.: +48 61 29 52 671
Mail: sloneczko@sierakow.pl
Witryna www: www.sloneczna.sierakow.pl

Najlepszej jakości aranżacje jak i dekorowanie mieszkania Szklane panele

Elegancka kuchnia mogłaby być zasługą przedsiębiorstwa Szklane Panele. To doskonały fachowiec, który wykroi dla Ciebie wszelkie szklane komponenty, chociażby szklane balustrady, lustra z grafiką, a również inne elementy, jakie zaskoczą wszystkich przybyszów i będą regularnie wzbudzały w tobie miłość estetyki. Modernistyczne panele kuchenne wykonane ze szkła są łatwe do mycia, niezwykle trwałe i eleganckie. Druk na szkle gwarantowany przez przedsiębiorstwo Szklane Panele powoduje, że możesz posiadać nietypową jadalnię, łazienkę albo przedpokój w stylu modernistycznym.


Nazwa przedsiębiorstwa: Szklane Panele
Przedmiot działalności: szklane panele
Adres firmy: Aleja Pokoju 3, 31-548 Kraków
Tel.: 12 421 43 92
Adres mail: biuro@atelierdesign.pl
Strona www: www.szklanepanele.pl

Przedsiębiorstwo Lutostański wysokiej jakości drzwi wewnętrzne

Spółka Lutostański to firma stolarska zajmują się wykonywaniem drzwi i futryn drewnianych. Pracownia ciesielstwa zlokalizowana jest niedaleko Gniezna, a konkretniej w Kowalewie Wielkopolskim. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które używane są do robienia drzwi. W grono używanych przez firmę materiałów wchodzą zarówno drzewo, jak i ścinki drewniane. Lista produktów Lutostański bez przerwy powiększa się o inne wyroby, dzięki doskonałemu pomieszaniu obyczaju ze sztuką współczesną. Namawiam do zwiedzenia witryny www przedsiębiorstwa.


Firma: „Lutostański”
Podstawowy zakres działalności: Drzwi wewnętrzne
Adres kontaktowy: ul. Leśna 2, 89-200 Kowalewo Wlkp.
Tel.: +48 535 048 241
Mail: handel@astordrzwi.pl
Witryna www: www.lutostanski.pl