Posts Tagged ‘meble’

FB Decor wysokiej jakości materiały z drzewa

Firma FB Decor to specjalistyczna firma, zajmująca się głównie tworzeniem części drewnianych do budowy i wykończenia mieszkań. Wyroby firmy są unikalne wymuskane, krojone na zamówienie, toteż pasują wyłącznie do jednego wnętrza, pod jakie zostały zrobione. FB Decor wykonuje meble do pokoi, drzwi, schody i wszelkie części dekoracyjne, które z pewnością wywołają wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych do naszego mieszkania. Stolarnia zatrudnia wspaniałych ekspertów, posiadających kilkanaście lat kwalifikacji w obróbce drzewa.


Nazwa: FB Decore
Główny przedmiot działalności: Kuchnie
Adres przedsiębiorstwa: ul. Zbożowa 20, 86-010 Koronowo
Telefon: 603-461-155
E-mail: stolarnia@fbdecor.pl
Witryna internetowa: www.fbdecor.pl

Allemeble wysokiej jakości meble biurowe

Meble do biura muszą być estetyczne i praktyczne. Żeby komfortowo się w nich siedziało, powinny być wyprodukowane z najwyższej klasy materiałów. Takie właśnie są produkty AlleMebel sprzedawcy krzeseł przeznaczonych do używania w biurach. Są one eleganckie, lekkie i tanie, a przy okazji niezwykle estetyczne. Takie meble można umieścić w każdym biurze, takim stylizowanym na staromodne, jak i modernistyczne. Dobrze zdecydować się na krzesła markowe ponieważ są wysokiej klasy, a także śliczne i praktyczne.

Przedsiębiorstwo: Allemeble
Główny zakres działalności: Meble biurowe
Adres: ul. Konarzewskiego 25C/48, 62-030 Luboń
Telefon: 61 649 95 28
Poczta elektronicza: sklep@allemebel.pl
Firmowa strona www: www.allemeble.pl

Profrost kompleksowe wyposażenie sklepów, każdego rodzaju.

Firma ProFrost to kompleksowe wyposażenie obiektów handlowych. Nabędziemy tu zarówno lady chłodnicze, jak i lodówki oraz krajalnice, czyli to, co jest niezbędne w twoim sklepie. Bogactwo produktów i profesjonalna obsługa w sklepie Profrost powodują, że zaopatrzenie się weń jest istną rozkoszą. Dodatkową cechą firmy są rewelacyjne ceny produktów, mierzenie i wysyłka i prędka finalizacja. Jeśli otwierasz przedsiębiorstwo, to możesz zaopatrywać się tutaj w ProFrost, tak zagwarantujesz sklepowi wyjątkowe meble.


Firma: Profrost
Podstawowy zakres działalności: szafy chłodnicze
Adres kontaktowy: Kijowska 84, 85-703 Bydgoszcz
Tel.: 52 340-04-22
Mail: sprzedaz@profrost.pl
Witryna www: profrost.pl