Archive for the ‘Gastronomia’ Category

Jajka z chowu ściółkowego ferma drobiu Kaźmieczak

Jajka kurze to bardzo dobry element naszego zdrowego odżywiania. Zawierają nie tylko białko, lecz także składniki i sole potrzebne do właściwego funkcjonowania organizmu. Specjaliści zalecają, żeby spożywać jajka już od najmłodszych lat, by pożyć dłużej i szczycić się dobrym zdrowiem. Warto jednak zwracać uwagę na to, skąd bierzemy swoje jaja. Jajka z fermy Kaźmierczak są wartościowe, gdyż hodowane zgodnie z wszelkimi standardami sanepidowymi, z naciskiem na odpowiednie karmienie kur, żeby mogły znosić zdrowe, pełne walorów zdrowotnych jajka.


Nazwa firmy: Ferma drobiu „Kaźmierczak”
Podstawowy przedmiot działalności: Zdrowe jajka
Adres: ul. Słoneczna 2, Żodyń, 64-212 Siedlec
Telefon: 68 384 87 44
Adres e-mail: lukaszkazmierczak@onet.pl
Strona internetowa: www.fermakazmierczak.pl

Panameera Catering czyli najlepsze usługi cateringowe na ternie Warszawy i okolicach.

Dowóz doskonałego jedzenia na przeróżne imprezy jest niezwykle ważnym punktem programu. Toteż warto zaufać najlepszym firmom, jak Panamerra, która zapewnia catering na terenie stolicy. Jest on łatwo dostępny dzięki przejrzystej witrynie internetowej i numerowi telefonu, jaki szybko chociażby zapamiętać. Zatelefonuj do firmy, gdy tylko okaże się, że potrzebujesz wyśmienitego jedzenia na uroczystość okolicznościową, a czasu jest zbyt mało. Catering na każdą okazję to właśnie specjalność Panamerry

Przedsiębiorstwo: Panameera-Catering
Główny zakres działalności: Catering
Adres: ul. Sowińskiego 5, 05-091 Ząbki
Telefon: 500 600 665
Poczta elektronicza: biuro@cateringwarszawa.net
Firmowa strona www: www.cateringwarszawa.net

Grille 24 najpopularniejsze grille węglowe marki Weber.

Gdy nadchodzi wiosna, jest to moment doskonały na grilla i pieczone potrawy, jakie uwielbiamy jeść wprost z rusztu. Przedsiębiorstwo Weber to renomowany producent przyrządów do pieczenia, bardzo nowoczesnych i ekonomicznych. Wybór właściwego grilla nie jest łatwy, więc zdecyduj się na najlepszą firmę od jedynego przedstawiciela. Piecyk elektryczny to innowacyjny patent na pieczenie najsmczniejszych dań na wolnym powietrzu. Żeby wakacje z przyjaciółmi mogły być prawdziwie udane, nabądź właściwy grill!

Nazwa: Grille-24
Główny przedmiot działalności: Akcesoria do grillowania, Grille elektryczne, Grille gazowe
Adres przedsiębiorstwa: ul.Mrówcza 212, 04-697 Warszawa
Telefon: 506 807 708
E-mail: kontakt@grille-24.pl
Witryna internetowa: www.grille-24.pl

Jedna z najlepszych firm zajmujących się dystrybucją siekaczy do mięsa

Przyrządy używane w kuchni są bardzo ważne dla wszystkich osób, jakie kochają gotować. Aby rozdrabnianie czy obieranie warzyw było sprawniejsze, dobrze używać do tego zadania doskonałych urządzeń firmy Victor. W firmie Victor kupisz rewelacyjnej jakości i bardzo atrakcyjne sprzęty, jakich budowa jest niezwykle prosta, a używanie ich przyjemne. Pomogą one pokroić drobno warzywa, zrobić soczyste bitki, tak dla gastronomii jak i do użytku prywatnego. Wszędzie, gdzie są pasjonaci kuchni powinny być produkty Victor.


Przedsiębiorstwo: VictorPro
Główny zakres działalności: tłuczek do mięsa
Adres: ul. Liściasta 3, 33-111 Tarnów - Koszyce W.
Telefon: 607 806 795
Poczta elektronicza: kontakt@victorpro.pl
Firmowa strona www: victorpro.pl