Archive for the ‘Domiogród’ Category

Przedsiębiorstwo Jaga grzejniki łazienkowe jak też nagrzewnice

Jeśli szukasz kaloryfera, jaki będzie oferował duże ilości gorąca i elegancko rozprowadzał je po dużym domu, to udaj się do firmy Jaga, która posiada największy asortyment kaloryferów w Polsce. Oprócz kaloryferów skatalogowanych w różne kategorie odnajdziesz tam wiele odcieni, fasonów i parametrów kaloryferów, spośród których z powodzeniem znajdzie się coś, co będzie idealnie sprawowało funkcje praktyczne i ozdobne w twoim domu. Szukasz dyskretnego kaloryfera, czy może ozdoby na ścianę, która dodatkowo w sposób ekologiczny będzie ogrzewała dom? To kupisz w firmie Jaga w jej bogatych folderach.

Przedsiębiorstwo: Jaga
Główny zakres działalności: grzejniki konwekcyjne, nagrzewnice
Adres: ul. Zwycięzców 28 lok. 26, 03-938 Warszawa
Telefon: +48 22 672 88 82
Poczta elektronicza: info@jaga.com.pl
Firmowa strona www: www.jaga.com.pl

Baseny przedsiębiorstwo Starpool

Willa z basenem to pragnienie każdego marzyciela. I prawie nie jest takie nieosiągalne, gdyż dzięki firmie Starpool i Ty możesz mieć w swoim ogródku prawdziwy basen. Mniejszy, duży, przystosowany do pływania albo typowo dekoracyjny basenik firma Starpool jest gotowa zainstalować dla Ciebie wszelki typ basenu. Wiele firm czy hoteli korzystało z oferty firmy Starpool, ponieważ jest to najlepszy wykonawca zbiorników różnego typu na rynku. Warto wejść na witrynę Starpool i upewnić się o tym.


Firma: Starpool
Podstawowy zakres działalności: baseny ogrodowe
Adres kontaktowy: ul. Dworska 7, 45-752 Opole
Tel.: (77) 474 84 04
Mail: biuro@starpool.pl
Witryna www: starpool.com.pl

Oksentowicz parkiety jesionowe, producent Hajnówka

Firma Oksentowicz od lat zajmuje się wyrobem parkietów podłogowych, które znajdują się na samym szczycie części niezbędnych w mieszkaniu. Deska w domu musi być solidna, ponieważ układa się ją raz na sporo lat. Rewelacyjna podłoga to taka, której nie maskuje się wykładziną, bo sama w sobie stanowi fantastyczny fragment ozdobny mieszkania. Jeżeli kupisz deskę w przedsiębiorstwie Oksentowicz to otrzymujesz gwarancję jej długotrwałego użytkowania i pięknego wyglądu jakby zaraz po położeniu, a więc i satysfakcji z posiadania.

Firma: Parkiet Oksentowicz
Podstawowy zakres działalności: Parkiet bukowy
Adres kontaktowy: ul. Obwodowa 22, 17-200 Hajnówka
Tel.: 604 502 435
Mail: oksentowicz@gmail.com
Witryna www: parkiet-oksentowicz.pl