Archive for the ‘Dom/Wnętrza’ Category

Budowa basenu - StarPool

Największy producent basenów poliestrowych w Europie, liczący się producent w Europie ? StarPool. Ogromne doświadczenie w branży pozwala na świadczenie profesjonalnych usług związanych z doborem odpowiedniego basenu oraz montażem bezpośrednio u klienta. Wytrzymałe materiały, liczne certyfikaty i tysiące realizacji w połączeniu z ekspozycją stanowią szereg konkretnych argumentów przemawiających za firmą StarPool.

Nazwa firmy: StarPool
Podstawowy przedmiot działalności: Budowa basenu
Adres: ul. Dworska 7, 45-752 Opole
Telefon: +48 691 596 523
Adres e-mail: biuro3@starpool.pl
Strona internetowa: www.starpool.com.pl

Inteligentny dom - iHMS

Oszczędność, wygoda, bezpieczeństwo ? to jedne z wielu korzyści możliwych do uzyskania dzięki zastosowaniu produktów oferowanych przez firmę iHMS. Inteligentny dom przestał się już kojarzyć z filmami science fiction ? teraz jest w zasięgu każdego z nas. Nieprawdopodobne ułatwienie dzięki dedykowanym rozwiązaniom są główną domeną działalności firmy. Jesteśmy profesjonalistami. Bazując na doświadczeniu i oprogramowaniu tworzonym przez nas oferujemy produkty z najwyższej półki ściśle dopasowane do potrzeb klientów.

Nazwa firmy: iHMS
Podstawowy przedmiot działalności: Inteligentny dom
Adres: ul. Lipowej 31/33 lok. 27, 15-424 Białystok
Telefon: +48 697 518 738
Adres e-mail: biuro@ihms.pl
Strona internetowa: www.ihms.pl

Okna Bydgoszcz - F&B Decor

F&B Decor - Niepowtarzalne wyroby z litego drewna, kreowane przez naszych projektantów od lat zainspirowanych drewnem. Indywidualne podejście do każdego klienta w projektowaniu drzwi, okien, mebli, schodów czy innych wyrobów sprawia, że każdy z klientów firmy jest w pełni usatysfakcjonowany końcowym rezultatem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Nazwa firmy: F&B Decor S.C.
Podstawowy przedmiot działalności: Okna Bydgoszcz
Adres: Zbożowa 20, 86-010 Koronowo
Telefon: 603-461-155
Adres e-mail: stolarnia@fbdecor.pl
Strona internetowa: www.fbdecor.pl

Filtry wody Szczecin - Nimbus Systemy Wodne

Pełna satysfakcja klienta dzięki sprzedaży urządzeń i świadczeniu usług najwyżej jakości w korzystnej cenie - to główna domena działań firmy Nimbus Systemy Wodne ze Szczecina. W ofercie systemy uzdatniania wody, urządzenia związane z oczyszczaniem, filtrowaniem wody a także serwis urządzeń, doradztwo, próby technologiczne.

Nazwa firmy: Nimbus Systemy Wodne

Podstawowy przedmiot działalności: Filtry wody Szczecin

Adres: al. Piastów 60, 70-335 Szczecin

Telefon: 0 601 567 352

Adres e-mail: biuro@nimbus.pl

Strona internetowa: www.nimbus.pl

Łaźnia parowa - SteamShop

Łaźnia parowa we własnym domu. Jeżeli dotąd było to Twoje marzenie i chciałbyś je zrealizowac, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z oferty. W jej ramach oferujemy elementy do budowy własnej łaźni parowej, a także liczne akcesoria basenowe, mozaiki, pompy, ławki, nagłośnienie i wiele innych.

Nazwa firmy: SteamShop
Podstawowy przedmiot działalności: Łaźnia parowa
Adres: Lubelska 19, 10-406 Olsztyn
Telefon: 604113541
Adres e-mail: saunahurt@saunahurt.pl
Strona internetowa: www.steamshop.pl

Zdjęcia na porcelanie - Betimo Fotoceramika

Wieloletnie doświadczenie pokazało, że dobry produkt jest gwarancją sukcesu. Tak też było w przypadku firmy Betimo Fotoceramika. Stałe ulepszanie produktu, jego właściwości, zaskutkowało stworzeniem profesjonalnej oferty dla odbiorców hurtowych jak i indywidualnych. W ramach oferty wyróżnia się: fotografia na porcelanie, zdjęcia na porcelanie, zdjęcia na ceramice, zdjęcia 3d, zdjęcia na krysztale i wiele innych. Zachęcamy do zakupu.

Nazwa firmy: Betimo Fotoceramika
Podstawowy przedmiot działalności: Zdjęcia na porcelanie
Adres: Kraśnik Górny 46b, 59-700 Bolesławiec
Telefon: 75 612 90 60
Adres e-mail: info@betimo.pl
Strona internetowa: www.fotoceramika.co