Archive for the ‘Budownictwo’ Category

Przedsiębiorstwo Lutostański wysokiej jakości drzwi wewnętrzne

Spółka Lutostański to firma stolarska zajmują się wykonywaniem drzwi i futryn drewnianych. Pracownia ciesielstwa zlokalizowana jest niedaleko Gniezna, a konkretniej w Kowalewie Wielkopolskim. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które używane są do robienia drzwi. W grono używanych przez firmę materiałów wchodzą zarówno drzewo, jak i ścinki drewniane. Lista produktów Lutostański bez przerwy powiększa się o inne wyroby, dzięki doskonałemu pomieszaniu obyczaju ze sztuką współczesną. Namawiam do zwiedzenia witryny www przedsiębiorstwa.


Firma: „Lutostański”
Podstawowy zakres działalności: Drzwi wewnętrzne
Adres kontaktowy: ul. Leśna 2, 89-200 Kowalewo Wlkp.
Tel.: +48 535 048 241
Mail: handel@astordrzwi.pl
Witryna www: www.lutostanski.pl

Wysokiej jakości automatyka do kontroli bram producent Cannex

Przedsiębiorstwo Cannex gwarantuje ogromny zakres prac w kwestii bram garażowych, ogrodzeń i akcesoriów, a również wszelkich akcesoriów i zleceń związanych z bramami. Specjaliści. pracujący w Cannex polecą Tobie najlepszą bramę do domu, metody otwierania, specjalne gadżety takie jak siłowniki czy kontrolki. Usługi Cannex są niezwykle fachowe, Cannex oferuje gwarancję na nie, jak też zapewnia montaż bram i automatyki, lecz także ich serwis, co niejednokrotnie jest bardzo potrzebne.


Nazwa: Cannex
Główny przedmiot działalności: piloty do bram
Adres przedsiębiorstwa: ul. Osiedlowa 96, 05-082 Stare Babice
Telefon: 22 722-93-88
E-mail: cannex@interia.pl
Witryna internetowa: www.cannex.pl

Najwyzszej jakości projekty stajni w najlepszych cenach przedsiębiorstwo Pro Arte

Wymarzony dom powinien wyglądać właśnie tak, jak go sobie zaplanowaliśmy w najdrobniejszym detalu. Nie może posiadać najmniejszych błędów, dlatego dobrze zgodzić się na zrobienie planu idealnego wykonanego dzięki ProArte. To firma robiąca projekty mieszkań, budynków mieszkalnych i inne, jakie są ważne dla postawienia budynku. Jeżeli marzysz o mieszkaniu doskonałym, to zainwestuj w najlepszy projekt. Specjaliści z ProArte wysłuchają Twoich życzeń i wykonają plan, z jakiego byłbyś rzeczywiście dumny!


Nazwa przedsiębiorstwa: PRO ARTE
Przedmiot działalności: Projekty budynków gospodarczych, Projekty garaży
Adres firmy: ul. Kościuszki 29, 44-240 Żory
Tel.: (32) 43-50-829
Adres mail: info@pro-arte.pl
Strona www: www.pro-arte.pl

Firma Budstol najwyższej jakości obróbki blacharskie

Jeżeli potrzebne Ci ciekawe ozdobniki na domu zrobione z blachy, wówczas firma Budstol jest świetnym wytwórcą oferującym wykonywane artystycznie części dachowe, rynny, a również inne skrupulatnie zdobione fragmenty budynków. Wszystkie fragmenty ozdobne lub praktyczne, które powinny zostać zrobione z metalu wymagają profesjonalnych zabiegów zezwalających na ich uformowanie. Firma Budstol od lat zatrudnia istnych ekspertów na stanowisku rzemieślników, którzy z pasją poddają się formowaniu blach w różne oryginalne przedmioty.

Nazwa firmy: Budstol
Podstawowy przedmiot działalności: Rynny Wrocław, Metaloplastyka Wrocław, Obróbki blacharskie Wrocław
Adres: ul. Szeroka 48, Radwanice
Telefon: 71 31 17 008
Adres e-mail: biuro@budstol.eu
Strona internetowa: www.budstol.eu

Smart Device inteligentny dom na wyciągnięcie ręki

Przedsiębiorstwo SmartDevice trudni się wprowadzaniem technologii inteligentnych do domów. Wyrastają tak wspaniałe innowacyjne budynki uposażone w technologie nadzorowania, bezpieczne i ekonomiczne. Pomagają one wytwarzać oszczędności wody i pozostałych dóbr dzięki rozwiązaniom kontrolowania ich. SmartDevice założy nowoczesny system automatyczny w Twoim mieszkaniu, ułatwi jego pracę i spowoduje, że będzie się mieszkało jeszcze wygodniej i bardziej smart. Takie budynki w nieodległej przyszłości będą popularniejsze.

Nazwa firmy: Smart Device
Podstawowy przedmiot działalności: Sterowanie oświetleniem
Adres: ul. Zbożowa 4/62, 81-020 Gdynia
Telefon: +48 58 380 50 60
Adres e-mail: biuro@smartdevice.pl
Strona internetowa: www.smartdevice.pl

Home Control czyli w jaki sposób stawiać inteligentny dom

Inteligentne budynki są obecnie jeszcze bardziej popularne. Ich budowaniem zajmują się firmy budowlane, a instalowaniem w środku rozwiązań kontrolujących i oszczędzających prąd trudni się firma Home Control. To fachowcy z zakresu innowacyjnych technologii pozwalających na wygodne używanie wszelkiego budynku, w jakim są zamontowane. Jeśli marzy ci się modernistyczny budynek przesycony automatyka, która raz zamontowana pozwoli ci oszczędzać przez następne dziesięciolecia, wówczas powinieneś wybrać się do Home Control.


Nazwa przedsiębiorstwa: Home - Control
Przedmiot działalności: Inteligentny budynek
Rogatkowa 34, 04-773 Warszawa: Rogatkowa 34, 04-773 Warszawa
Tel.: 609 090 701
Adres mail: biuro@kamulti.pl
Strona www: home-control.pl/

Styrobud betonowe przedmioty do ogrodu.

Styrobud jest działalnością zajmującą się wytwarzaniem elementów betonowych. Możesz tu zamówić i kupić grille ogrodowe, słupy, ogrodzenia, lecz także wiele pozostałych koniecznych podczas stawiania budynków rzeczy. Styrobud jest firmą solidną, dającą produkty na najwyższym poziomie, oferującą dostarczenie wybranych wyrobów i wysoką jakość towarów. Fachowcy zatrudnieni podczas wyrabiania i kontroli prefabrykatów robią to, co konieczne, żeby klient kupujący konkretny towar był usatysfakcjonowany z nabytku i solidnie go wykorzystał.


Nazwa przedsiębiorstwa: Styrobud
Przedmiot działalności: Grille ogrodowe
Górno 3, 36-051 Górno: Górno 3, 36-051 Górno
Tel.: 17 77 27 931
Adres mail: biuro@styrobudsc.pl
Strona www: styrobudsc.pl

Okna i drzwi wewnętrzne firma Matmar

Drzwi to jeden z najistotniejszych fragmentów wyposażenia domu. Toteż wybierz fachowca, jaki zajmuje się ich sprzedażą oraz specjalistycznym montażem. Jedynie odpowiednio dobrane okna specjalnych polskich wytwórców zamontowane przez specjalistów będą dobrze grały swoją rolę. Wielki wybór wzorów i drewna, jak również i najwyższej jakości kooperacja z Matmar gwarantuje prawdziwą satysfakcję korzystania z jej usług. W mieście nie ma doskonalszej firmy oferującej kompleksowe usługi w tej branży.

Nazwa: Matmar
Główny przedmiot działalności: rolety
Adres przedsiębiorstwa: ul. Grunwaldzka 245, 85-438 Bydgoszcz
Telefon: 606 339 542
E-mail: matmarbyd@interia.pl
Witryna internetowa: www.matmar-okna.pl

Profesjonalne pompy ciepła Śląsk

Jeżeli masz jakąś firmę lub jesteś właścicielem własnego domku, powinieneś zastanowić się nad sposobnością obniżenia rachunków ogrzewania w Twoim budynku. Przedsiębiorstwo TermoEnergy to grupa specjalistów wyuczonych w branży opłat i grzewczych technologii. Fachowcy powiedzą klientowi jak zaoszczędzić na termice zarazem posiadając najlepszy system ogrzewania w domu. TermoEnergy trudni się również wystawianiem audytów energetycznych, które są konieczne w niektórych przypadkach.


Nazwa firmy: Termoenergy
Podstawowy przedmiot działalności: pompy ciepła Śląsk
Adres: ul. Warszawska 36/21, Częstochowa 42-200
Telefon: 512 243 883
Adres e-mail: biuro@termoenergy.pl
Strona internetowa: www.termoenergy.pl

NAFIKOŁ Babiński rodzinne przedsiębiorstwo wytwarzające schody ze stali

Witryna http www.babinski.com.pl przynależy do rabczańskiej firmy NAFIKOŁ, która działa na rynku od wielu lat. Wiekowe doświadczenie ułatwia im wręcz świetne na zrozumienie klienta i pomoc przy wyborze idealnego materiału. Zawdzięczając doświadczeniu wkroczyli w krąg renomowanych i często oferowanych producentów. A w swej ofercie posiadają różnego tupu schody ze stali nierdzewnej, stworzone z najlepszego gatunku materiału, schody metalowe okrągłe, schody drewniane na konstrukcji metalowej, jak i też granitowe na konstrukcji metalowej i wiele, wiele innych możliwości. Mimo tego rodzaju konstrukcji zajmują się kowalstwem artystycznym, oraz projektami dla wielkich znanych przedsiębiorstw. Z całego serca zapraszamy


Nazwa firmy: Nafikoł - Babiński
Podstawowy przedmiot działalności: Schody metalowe
Adres: Skawa 666B, 34-713 Skawa
Telefon: (0-18) 26 89 104
Adres e-mail: babinski1@op.pl
Strona internetowa: babinski.com.pl