Posts Tagged ‘Drzwi’

FB Decor wysokiej jakości materiały z drzewa

Firma FB Decor to specjalistyczna firma, zajmująca się głównie tworzeniem części drewnianych do budowy i wykończenia mieszkań. Wyroby firmy są unikalne wymuskane, krojone na zamówienie, toteż pasują wyłącznie do jednego wnętrza, pod jakie zostały zrobione. FB Decor wykonuje meble do pokoi, drzwi, schody i wszelkie części dekoracyjne, które z pewnością wywołają wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych do naszego mieszkania. Stolarnia zatrudnia wspaniałych ekspertów, posiadających kilkanaście lat kwalifikacji w obróbce drzewa.


Nazwa: FB Decore
Główny przedmiot działalności: Kuchnie
Adres przedsiębiorstwa: ul. Zbożowa 20, 86-010 Koronowo
Telefon: 603-461-155
E-mail: stolarnia@fbdecor.pl
Witryna internetowa: www.fbdecor.pl

Przedsiębiorstwo Lutostański wysokiej jakości drzwi wewnętrzne

Spółka Lutostański to firma stolarska zajmują się wykonywaniem drzwi i futryn drewnianych. Pracownia ciesielstwa zlokalizowana jest niedaleko Gniezna, a konkretniej w Kowalewie Wielkopolskim. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, które używane są do robienia drzwi. W grono używanych przez firmę materiałów wchodzą zarówno drzewo, jak i ścinki drewniane. Lista produktów Lutostański bez przerwy powiększa się o inne wyroby, dzięki doskonałemu pomieszaniu obyczaju ze sztuką współczesną. Namawiam do zwiedzenia witryny www przedsiębiorstwa.


Firma: „Lutostański”
Podstawowy zakres działalności: Drzwi wewnętrzne
Adres kontaktowy: ul. Leśna 2, 89-200 Kowalewo Wlkp.
Tel.: +48 535 048 241
Mail: handel@astordrzwi.pl
Witryna www: www.lutostanski.pl

Wysokiej jakości automatyka do kontroli bram producent Cannex

Przedsiębiorstwo Cannex gwarantuje ogromny zakres prac w kwestii bram garażowych, ogrodzeń i akcesoriów, a również wszelkich akcesoriów i zleceń związanych z bramami. Specjaliści. pracujący w Cannex polecą Tobie najlepszą bramę do domu, metody otwierania, specjalne gadżety takie jak siłowniki czy kontrolki. Usługi Cannex są niezwykle fachowe, Cannex oferuje gwarancję na nie, jak też zapewnia montaż bram i automatyki, lecz także ich serwis, co niejednokrotnie jest bardzo potrzebne.


Nazwa: Cannex
Główny przedmiot działalności: piloty do bram
Adres przedsiębiorstwa: ul. Osiedlowa 96, 05-082 Stare Babice
Telefon: 22 722-93-88
E-mail: cannex@interia.pl
Witryna internetowa: www.cannex.pl

Okna i drzwi wewnętrzne firma Matmar

Drzwi to jeden z najistotniejszych fragmentów wyposażenia domu. Toteż wybierz fachowca, jaki zajmuje się ich sprzedażą oraz specjalistycznym montażem. Jedynie odpowiednio dobrane okna specjalnych polskich wytwórców zamontowane przez specjalistów będą dobrze grały swoją rolę. Wielki wybór wzorów i drewna, jak również i najwyższej jakości kooperacja z Matmar gwarantuje prawdziwą satysfakcję korzystania z jej usług. W mieście nie ma doskonalszej firmy oferującej kompleksowe usługi w tej branży.

Nazwa: Matmar
Główny przedmiot działalności: rolety
Adres przedsiębiorstwa: ul. Grunwaldzka 245, 85-438 Bydgoszcz
Telefon: 606 339 542
E-mail: matmarbyd@interia.pl
Witryna internetowa: www.matmar-okna.pl

Rolety Firma Andrych ze Szczecina

Odpowiednio dobrane okna do mieszkania to niezwykle istotny element wyposażenia wnętrza. Wybieraj więc okna, jakie są nie tylko użyteczne i trwałe, lecz również współgrają z wystrojem domu. Firma Andrych wykonuje nie tylko drzwi, ale także moskitiery, żaluzje i pozostałe akcesoria przydatne w każdym mieszkaniu. Andrych to trwałe produkty i doskonała trwałość, a również transport i montowanie produktów i mierzenie w mieszkaniu zamawiającego. Nie wahaj się, wybierz firmę Andrych do zainstalowania najlepszych systemów w twoim mieszkaniu!

Nazwa: Andrych
Główny przedmiot działalności: żaluzje
Adres przedsiębiorstwa: ul. Jasna 15/1, 70-777 Szczecin
Telefon: 500 233 453
E-mail: info@andrych-okna.pl
Witryna internetowa: www.andrych-okna.pl