Posts Tagged ‘schody’

FB Decor wysokiej jakości materiały z drzewa

Firma FB Decor to specjalistyczna firma, zajmująca się głównie tworzeniem części drewnianych do budowy i wykończenia mieszkań. Wyroby firmy są unikalne wymuskane, krojone na zamówienie, toteż pasują wyłącznie do jednego wnętrza, pod jakie zostały zrobione. FB Decor wykonuje meble do pokoi, drzwi, schody i wszelkie części dekoracyjne, które z pewnością wywołają wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych do naszego mieszkania. Stolarnia zatrudnia wspaniałych ekspertów, posiadających kilkanaście lat kwalifikacji w obróbce drzewa.


Nazwa: FB Decore
Główny przedmiot działalności: Kuchnie
Adres przedsiębiorstwa: ul. Zbożowa 20, 86-010 Koronowo
Telefon: 603-461-155
E-mail: stolarnia@fbdecor.pl
Witryna internetowa: www.fbdecor.pl

NAFIKOŁ Babiński rodzinne przedsiębiorstwo wytwarzające schody ze stali

Witryna http www.babinski.com.pl przynależy do rabczańskiej firmy NAFIKOŁ, która działa na rynku od wielu lat. Wiekowe doświadczenie ułatwia im wręcz świetne na zrozumienie klienta i pomoc przy wyborze idealnego materiału. Zawdzięczając doświadczeniu wkroczyli w krąg renomowanych i często oferowanych producentów. A w swej ofercie posiadają różnego tupu schody ze stali nierdzewnej, stworzone z najlepszego gatunku materiału, schody metalowe okrągłe, schody drewniane na konstrukcji metalowej, jak i też granitowe na konstrukcji metalowej i wiele, wiele innych możliwości. Mimo tego rodzaju konstrukcji zajmują się kowalstwem artystycznym, oraz projektami dla wielkich znanych przedsiębiorstw. Z całego serca zapraszamy


Nazwa firmy: Nafikoł - Babiński
Podstawowy przedmiot działalności: Schody metalowe
Adres: Skawa 666B, 34-713 Skawa
Telefon: (0-18) 26 89 104
Adres e-mail: babinski1@op.pl
Strona internetowa: babinski.com.pl

Parapety Kamienne - Listwan s.c. Hurtownia Kamienia Budowlanego

Hurtownia kamienia Listwan s.c. korzystając z najnowszych urządzeń jest w stanie dostarczyć wyroby finalne wprost do zamawiającego po ich uprzedniej obróbce. W ramach oferty można wyróżnić przede wszystkim blaty kamienne, krawężniki kamienne, parapety kamienne oraz schody kamienne. Zapraszam na naszą stronę www.

Nazwa firmy: Listwan s.c. Hurtownia Kamienia Budowlanego
Podstawowy przedmiot działalności: Parapety kamienne
Adres: Główna 100, 58-241 Piława Dolna
Telefon: 669-969-069
Adres e-mail: biuro@listwan.pl
Strona internetowa: www.listwan.pl