Posts Tagged ‘Okna’

FB Decor wysokiej jakości materiały z drzewa

Firma FB Decor to specjalistyczna firma, zajmująca się głównie tworzeniem części drewnianych do budowy i wykończenia mieszkań. Wyroby firmy są unikalne wymuskane, krojone na zamówienie, toteż pasują wyłącznie do jednego wnętrza, pod jakie zostały zrobione. FB Decor wykonuje meble do pokoi, drzwi, schody i wszelkie części dekoracyjne, które z pewnością wywołają wielkie wrażenie na wszystkich zaproszonych do naszego mieszkania. Stolarnia zatrudnia wspaniałych ekspertów, posiadających kilkanaście lat kwalifikacji w obróbce drzewa.


Nazwa: FB Decore
Główny przedmiot działalności: Kuchnie
Adres przedsiębiorstwa: ul. Zbożowa 20, 86-010 Koronowo
Telefon: 603-461-155
E-mail: stolarnia@fbdecor.pl
Witryna internetowa: www.fbdecor.pl

Okna i drzwi wewnętrzne firma Matmar

Drzwi to jeden z najistotniejszych fragmentów wyposażenia domu. Toteż wybierz fachowca, jaki zajmuje się ich sprzedażą oraz specjalistycznym montażem. Jedynie odpowiednio dobrane okna specjalnych polskich wytwórców zamontowane przez specjalistów będą dobrze grały swoją rolę. Wielki wybór wzorów i drewna, jak również i najwyższej jakości kooperacja z Matmar gwarantuje prawdziwą satysfakcję korzystania z jej usług. W mieście nie ma doskonalszej firmy oferującej kompleksowe usługi w tej branży.

Nazwa: Matmar
Główny przedmiot działalności: rolety
Adres przedsiębiorstwa: ul. Grunwaldzka 245, 85-438 Bydgoszcz
Telefon: 606 339 542
E-mail: matmarbyd@interia.pl
Witryna internetowa: www.matmar-okna.pl

Rolety Firma Andrych ze Szczecina

Odpowiednio dobrane okna do mieszkania to niezwykle istotny element wyposażenia wnętrza. Wybieraj więc okna, jakie są nie tylko użyteczne i trwałe, lecz również współgrają z wystrojem domu. Firma Andrych wykonuje nie tylko drzwi, ale także moskitiery, żaluzje i pozostałe akcesoria przydatne w każdym mieszkaniu. Andrych to trwałe produkty i doskonała trwałość, a również transport i montowanie produktów i mierzenie w mieszkaniu zamawiającego. Nie wahaj się, wybierz firmę Andrych do zainstalowania najlepszych systemów w twoim mieszkaniu!

Nazwa: Andrych
Główny przedmiot działalności: żaluzje
Adres przedsiębiorstwa: ul. Jasna 15/1, 70-777 Szczecin
Telefon: 500 233 453
E-mail: info@andrych-okna.pl
Witryna internetowa: www.andrych-okna.pl