Posts Tagged ‘wesela’

Pensjonat Słoneczna sala weselna w Sierakowie

Urlop nad jeziorem to doskonały sposób na wykorzystanie ostatnich dni lata. Jeśli śnisz o wybornym wypoczynku w przytulnej okolicy, w otoczeniu zniewalających krajobrazów, to udaj się do pensjonatu Słoneczna. To cichy pensjonat umieszczony nad jeziorem Jaroszewskim, które w sezonie jest pełne wczasowiczów spragnionych porządnego wypoczynku. Pensjonat gwarantuje komfortowe pokoje, smaczne posiłki oraz atrakcje dla każdego gościa, a to w atrakcyjnych cenach, jakie nie zrujnują naszych kieszeni.


Firma: Słoneczna
Podstawowy zakres działalności: Sale weselne
Adres kontaktowy: ul. Poznańska 28, 64-410 Sieraków
Tel.: +48 61 29 52 671
Mail: sloneczko@sierakow.pl
Witryna www: www.sloneczna.sierakow.pl

Urlop na łonie natury Łąkomin

Elegancki Łąkomin to rewelacyjny kompleks wypoczynkowy, w jakim zobaczysz zarówno noclegi, jak i salon SPA. Każdy znajdzie tu coś dla siebie biznesmen zostający na spotkanie, familia z dzieckiem, przyjaciele pragnący spożyć wyborny obiad. W stylizowanym budynku pałacowym w Łąkominie otoczonym lasem wręcz chce się wypoczywać! Oprócz doskonałej obsługi oraz wyśmienitej gastronomii znajdziesz tutaj też oferty, które spowodują, iż wypoczynek w pałacu będzie nie tylko miły, ale również tani, doskonały dla wszystkich.

Nazwa: Łąkomin
Główny przedmiot działalności: Hotel Kostrzyn nad Odrą
Adres przedsiębiorstwa: Łąkomin 1, 66-433 Lubiszyn
Telefon: +48 95 7318024
E-mail: palacyk@lakomin.pl
Witryna internetowa: www.lakomin.pl

Noclegi Polanica Zdrój - Ośrodek Turystyczno-Usługowy „Karolinka”

Zapraszamy do ośrodka turystycznego „Karolinka” położonego w pięknej, spokojnej okolicy, otoczonej zielenią. Na terenie ośrodka możliwość zorganizowania ogniska, grilla, gry w piłkę nożną, siatkówkę czy tenisa stołowego. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania wesela lub innej imprezy okolicznościowej maksymalnie na 120 osób. Zapraszamy!

Nazwa firmy: Ośrodek Turystyczno-Usługowy „KAROLINKA”

Podstawowy przedmiot działalności: Noclegi Polanica Zdrój

Adres: ul. E. Orzeszkowej 6, 57-320 Polanica Zdrój

Telefon: 506 446 658

Adres e-mail: otukarolinka@wp.pl

Strona internetowa: www.otukarolinka.pl